W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Burak Tüfekçi

Saç Tasarım ve Bakım Uzmanı

Türkiye’nin en iyi saç tasarım uzmanları arasında yer alan Burak Tüfekçi, genç yaşta başladığı kuaförlük mesleğinde 20 yılı aşkın deneyimiyle alanında markalaşmış isimlerdendir.

23

Yıllık Deneyim

600

Damat Saç Tasarımı

5600

Mutlu Müşteri

Görsel ALT Başlığı

Doğru Kuaför Güçlü Bir İmaj Demektir!

Burak Tufekci

Hayat Hikayesi

1985 yılında İstanbul’da doğan Burak Tüfekçi, iş hayatına 13 yaşında adım atmış olup mesleğini alanında usta isimlerden öğrenme fırsatı bulmuştur.

Erken yaşta atıldığı mesleki kariyerinde farklı kuaför ve güzellik salonlarında çalışarak deneyim edinmiş, saç tasarımında alanının en iyi isimlerinden biri olmak için her zaman kendini geliştirmeyi hedef ve ilke edinmiştir. Bu amaçla ünlü markaların seminerlerine ve eğitimlerine, güzellik ve bakım fuarlarına katılmıştır.

Kusursuz hizmet prensibiyle kişisel girişimini hayata geçirmiş ve W Hair Concept markasıyla sektörüne farkındalık katmıştır.

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

23 yıllık deneyimi ile alanının en tecrübeli isimlerinden olan Burak Tüfekçi, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için W Hair Concept’i kurmuştur.

Burak Tüfekçi, farklı kuaför salonlarında ve güzellik merkezlerinde çalışarak edindiği deneyimi kurumsallaştırmak, müşterilerinin hizmet alırken dinlenebileceği ve keyif alabileceği, günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak kendilerine vakit ayırabilecekleri bir salon yaratmak amacıyla hayata geçirdiği girişimi W Hair Concept’te 20 kişilik profesyonel ekibiyle İstanbul’un en güzel semtlerinden Florya’da misafirlerini ağırlamaktadır.

350 m2’lik alana sahip, modern dekorasyonu ve gelişmiş imkanlarıyla İstanbul’un sevilen ve tercih edilen kuaförlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Kuafor Burak Tufekci
Sac Tasarim Uzmani Burak Tufekci

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Profesyonel saç tasarımcısı Burak Tüfekçi, mesleğinin farklı alanlarında da kendini geliştirerek kaliteli hizmet prensibini sürdürmektedir.

Erkek kuaförü olarak uzmanlaşan Burak Tüfekçi, imaj yaratma ve imaj tazeleme, hair design, saç bakımı ve stil danışmanlığının yanında damat organizasyonlarında da ayrıcalıklı çözümler sunmaktadır. 600’den fazla damadı en önemli günlerine hazırlamış, mutluluklarını sağlayarak memnuniyetlerini kazanmıştır.

Sevdiği işi yapan ve mesleğine tutkuyla bağlı olan Tüfekçi, ekibini ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Vizyon ve Hedefleri

Heyecanını her gün yeni adımlar atma çabasından alan Burak Tüfekçi, kuaför hizmetlerinin kusursuz ve tamamen organize bir süreç haline gelerek sistemleşmesini hedeflemektedir.

Kadın ve erkek kuaför hizmetlerini aynı çatı altında, sanatsal yönü ağır basan, modern salonlarda bir araya getirerek dünya genelinde bir akım yaratmak ve bunun öncüsü olmak vizyonuyla hareket etmektedir. Kuaför salonlarına bakış açısını değiştirerek yenilikçi ve yaratıcı girişimlerle dünyanın en iyileri arasında yer almak istemektedir.

Tüm çalışanlarına bu vizyonu aşılayan Burak Tüfekçi, mesleki bilgi ve becerilerini yeni nesle aktararak Türkiye’yi kuaför servislerinde global bir marka haline getirmek için çalışmaktadır.

Burak Tufekci Kuafor

Müşteri Yorumları

Ertelemeyin!

Bakımsız saç ve tırnaklar, solgun ve yorgun bir yüz sizi mutsuz mu ediyor?

Harekete Geçin!

Size özel kuaför ve bakım hizmetleriyle kendinizi uzman ellere bırakın.

Yenilenin, Canlanın!

Fark edilen ve beğenilen, eşsiz bir imajla kendinizi özel ve güzel hissedin.

Kurucumuz Burak Tüfekçi’yi Yakından Tanıyın!

W Hair Concept’in kurucusu Burak Tüfekçi’yi yaptığı saç tasarımlarından, yarattığı yeni imajlardan, düzenlediği etkinliklerden görüntülerle daha iyi tanıyın!

Saç Tasarım Uzmanı Burak Tüfekçi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Hair designer Burak Tüfekçi’nin Instagram hesabını takip ederek verdiği hizmetleri inceleyin, mükemmel saçlara kavuşan misafirlerinin öncesi – sonrası mutluluklarını görün, siz de işin uzmanından hizmet alın…

Kurucumuz
İletişim +90 (212) 424 42 47