W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

Saç tasarımı ve bakımında ekolleşmiş kadromuz, her bir köşesini özenle hazırladığımız 350 m2’lik salonumuz ve 20 yılı aşkın deneyimle kurulduğumuz günden bu yana görünüşünü önemseyen ve bakımlı olmayı seven herkesin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası standartlarda ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış bay & bayan kuaför ünitelerimiz, modern ve konforlu dekorasyonumuz, yenilikçi bakış açımız ve özelleştirilmiş hizmetlerimizle sektörümüze farkındalık katarken misafirlerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, etkili ve sorunsuz çözümler sunuyoruz.

Görünüşünüzü tazelemek, özgüveninizi yeniden kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, W Hair Concept farkıyla tanışın!

Görsel ALT Başlığı

20+

Yıllık Deneyim

İstanbul’un en deneyimli kadın ve erkek kuaförü.

9000+

Saç Tasarımı

Kişiye özel, özgün ve modern binlerce saç tasarımı.

8000+

Saç ve Cilt Bakımı

Yenilenmiş, tazelenmiş ve canlanmış saç ve ciltler.

%99

Memnuniyet

Müşteri değerlendirmeleriyle yüksek memnuniyet oranı.

Görsel ALT Başlığı

Vizyon & Misyon

Misafirlerimizin memnuniyetini odak alarak tüm hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarıyla sunmak vizyonumuzdur.

Sektörümüze değer katarak büyümeye devam etmek, eğitimli ve dinamik bir kadro ve yenilikçi yaklaşımlarla marka gücümüzü sürdürülebilir kılmak, kişiye özel hizmetler ve mükemmeliyetçi çalışma disiplinimizle her zaman tercih edilen ve beğenilen bir saç tasarım ve güzellik merkezi olmaya devam etmek misyonumuzdur.

W Hair Concept olarak misafirlerimizin bizimle yaşadıkları dönüşümden keyif almaları en önemli gurur kaynağımız olmaktadır. Gelin, siz de büyük ailemize katılın…

Ekibimiz

Modern ve Kaliteli Hizmetler

Gözleri üzerinize çekecek, genç, bakımlı ve modern bir imaja sahip olacağınız birbirinden farklı hizmetlerimizle yanınızdayız!

Hair design ve Hair SPA uygulamaları, manikür, pedikür, cilt bakımı, ağda, lazer başta olmak üzere 30’dan fazla bay & bayan kuaför ve bakım ayrıcalıklarımızla yaşam tarzınıza, yaşınıza, mesleğinize, beğenilerinize, ihtiyaç ve beklentilerinize özel kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Doğal ve sağlığa dost ürünler kullanıyor, trendleri takip ederek merkezimizi geliştiriyor ve büyütüyoruz.

Tırnaklarınızdan cildinize, saçlarınızdan makyajınıza kadar özenli dokunuşlarla güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz! Siz bizim için değerlisiniz…

Hizmetlerimiz
Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

12000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana binlerce saç tasarımı ve bakım uygulamaları yaparak misafirlerimizi düşledikleri görünüme kavuşturduk!

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve dinamik ekip ruhumuzla sektörümüzdeki yenilikleri takip ediyor, güven, kalite ve sürdürülebilir gelişim ilkelerini prensip edinerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Dünyanın en iyi markalarının ürünlerini kullanmaya, altyapımızı her zaman geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Siz de büyük ailemize katılarak yepyeni bir görüntüye sahip olabilir, aynalarla barışabilir, estetik kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz!

Müşterilerimizin Yorumları

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

W Hair Concept’i daha yakından tanıyın. Fotoğraf ve videolarımıza göz atın, VIP erkek ve kadın salonlarımızı, karşılama ve ağırlama alanlarımızı, ekibimizi inceleyin; güzelliğinizi açığa çıkarmak için bizi ziyaret edin…

İş Ortaklarımız

Müşterilerimize dünyanın en iyi markalarının ürünlerini kullanarak güvenilir ve sorunsuz bay & bayan kuaför hizmetleri sunuyoruz. Çalışma partnerlerimizi ve iş ortaklarımızı inceleyin, gönül rahatlığıyla W Hair Concept’e gelin.

W Hair Concept’i Instagram’dan Takip Edin!

Saç kesim ve bakım, makyaj ve manikür uygulamalarımızı, müşterilerimizin öncesi – sonrası değişimlerini, merkezimizden keyifli anları görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53