W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kuaför Fiyatları

Görsel ALT Başlığı

Kadın – Erkek Kuaför Fiyatları

Kadın kuaför fiyatları ve erkek kuaför fiyatları, misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Kadın ve erkek kuaför fiyatları; saç kesim, saç bakım, fön, boya, maşa, topuz, gelin başı, sakal tıraşı, damat tıraşı, çocuk saç kesimi, keratin bakımı gibi hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, uygulanacak bakımın detaylarına, kullanılacak boya ve bakım ürünlerine, ekstra talep ve beklentilere göre ortaya çıkmaktadır.

Erkek kuaför fiyatları ve bayan kuaför fiyatları hakkında bilgi almak, saçlarınızı işin uzmanına emanet etmek için gelin, tanışalım.

VIP Erkek Kuaför Fiyatları

VIP erkek kuaför fiyatları, misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Erkek VIP kuaför ücretleri; saç tasarımı, saç bakımı, sakal kesimi, fön, boya, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, uygulanacak bakımın detaylarına, kullanılacak boya ve bakım ürünlerine, ekstra talep ve beklentilere göre oluşturulmaktadır. VIP erkek kuaförümüz, müşterilerimize özel hizmet sunmaktadır.

VIP erkek kuaför fiyatları hakkında bilgi almak, ayrıcalıklı hizmetlerle kendinizi özel hissetmek istiyorsanız W Hair Concept sizi bekliyor.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Kadın – Erkek Manikür Fiyatları

Kadın manikür fiyatları ve erkek manikür fiyatları, misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Kadın ve erkek manikür fiyatları; manikür, pedikür, parafin, el – ayak oje, el – ayak bakımı gibi hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, uygulanacak bakımın detaylarına, kullanılacak malzemelere, ekstra talep ve beklentilere göre belirlenmektedir.

Erkek manikür fiyatları ve bayan manikür fiyatları hakkında bilgi almak, bakımlı ve ipeksi ellere sahip olmak isterseniz ekibimizle tanışın.

Kadın – Erkek Ağda Fiyatları

Kadın ağda fiyatları ve erkek ağda fiyatları, misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Erkek ağda fiyatları; kaş şekillendirme, kulak ve yanak bölgesi ağda işlemlerine göre belirlenirken kadın ağda fiyatları; tüm vücut ağda, bacak ve yarım bacak ağda, dekolte ağda, kol altı ve kol ağdası, kaş bıyık ağda gibi hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, uygulanacak bakımın detaylarına, kullanılacak malzemelere, ekstra talep ve beklentilere göre belirlenmektedir.

Erkek ağda fiyatları ve kadın ağda fiyatları hakkında bilgi almak, deneyimli ellerde daha güzel ve özel hissetmek isterseniz ekibimizle tanışın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Kadın – Erkek Lazer Fiyatları

Kadın lazer fiyatları ve erkek lazer fiyatları, misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Erkek lazer ücretlerimiz; misafirlerimizin ense, yanak, koltuk altı, tam ve yarım kol, omuz, sırt, göğüs, yarım bacak, kemer üstü tüm vücut lazer epilasyon, kadın lazer ücretlerimiz; misafirlerimizin tüm yüz, koltukaltı, yarım ve tam bacak, yarım ve tam kol, genital, bel, sırt, popo, bikini ve bıyık bölgesi lazer hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, seans sayısına, kullanılacak lazer ekipmanlarına, ekstra talep ve beklentilere göre belirlenmektedir.

Erkek lazer fiyatları ve kadın lazer fiyatları hakkında bilgi almak, profesyonel ellerde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ekibimizle tanışın.

Makyaj Fiyatları

Makyaj fiyatları; misafirlerimizin almak istedikleri hizmetlere göre özel olarak belirlenmektedir.

Makyaj fiyatlarımız; müşterilerimizin günlük makyaj, nişan makyajı, gelin makyajı gibi hizmetlerimizden hangisini tercih edeceğine, uygulanacak makyajın detaylarına, kullanılacak ürünlere, ekstra talep ve beklentilere göre belirlenmektedir.

Makyaj ücretleri hakkında bilgi almak, özel günleriniz için profesyonel bir ekipten memnun kalacağınız hizmetler almak için ekibimizle tanışın.

Görsel ALT Başlığı
Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53