W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Güzel Gelin Makyajı Önerileri

Gelin Makyajı Yaptıracaklara Tavsiyeler

Düğün günü, gelinler için hayatlarındaki en önemli gündür. Bugünün kusursuz geçmesini istedikleri için gelinlikten ayakkabıya, düğün mekanından yiyeceklere kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürler. Bu ayrıntılar arasında en önemlilerden biri de makyajlarıdır. Mükemmel bir makyaj için aylarca araştırma yaparlar, kuaförlerin kapısını çalarlar, yüzlerine yakışacak ve gelinlikleriyle uyum sağlayacak makyajı bulmaya çalışırlar.

Siz de gelin makyajı aşamasında olan bir gelinseniz ve önerilere açıksanız, sayfamızda çok güzel gelin makyajı örnekleri bulacaksınız. Düğün gecenizde gözleri üzerinize çekmek için gelin makyajı tavsiyelerimize göz atın.

Esmer Gelin Makyajı

Esmer gelinler makyaj konusunda çok şanslı çünkü tenleri makyajsız bile güzel görünebiliyor. Esmer gelin makyajı için genellikle gölgeli ve dumanlı göz makyajları tercih ediliyor. Ruj seçiminde ise göz makyajıyla kontrast oluşturacak renkler tercih ediliyor. Nude, gold ve açık pembe tonları gelinlerin favorisi. Esmer gelin makyajı önerileri:

Beyaz Tene Uygun Gelin Makyajları

Beyaz tenli gelinlere de gelin makyajı önerileri yapacak olursak kahve tonlarında makyajları tercih etmelerini söyleyebiliriz. Gözleri kahverengi olan gelinler bu özelliklerini ön plana çıkarmalılar. Allık olarak da bal, şeftali ve kayısı renklerini tercih ederek sade bir görünüm elde edebilirler.

Buğday Ten Rengine Göre Gelin Makyajı

Buğday tenli gelinler için gelin makyajı altın ve bronz tonlarında olmalıdır. Uçuk pembe ve şeftali ton far ve allıklar da modern ve doğal bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca pembe parlak rujlar da buğday tenlilere çok yakışmaktadır. Buğday tenliler için gelin makyajı önerileri:

Porselen Gelin Makyajı

Porselen makyaj, son yılların en çok ilgi gören makyaj trendlerinden biri. Cildi en pürüzsüz forma ulaştırmayı sağlayan bir makyaj stili olan porselen makyaj, düğün, mezuniyet ve davet gibi önemli günlerde tercih ediliyor. Spot ışıklarının teni tüm ayrıntılarıyla ortaya çıkardığı düğün gecesinde de gelinlerin vazgeçilmezi porselen makyaj oluyor.

Doğal Gelin Makyajı

En güzel gelin makyajları en doğal olanlardır. Doğal gelin makyajı, yoğun makyaj malzemeleri kullanılmadan, tek renk far, ruj ve rimel gibi birkaç ürün kullanılarak yapılmaktadır. Gelinin güzelliğini ortaya çıkaran doğal gelin makyajı son zamanlarda çok moda. Doğal gelin makyajı önerileri:

Düğün Gecenizde En Güzel Sizsiniz!

Gelin makyajı; kişinin yüz hatlarına, ten rengine, jest ve mimiklerine, gelinliğinin tarzına, beğenilerine ve beklentilerine göre yapılmalıdır. Profesyonel kuaförler, gelin makyajı konusunda usta makyözlerle çalışarak gelinlerin memnuniyetini önemserler. Dolayısıyla bu noktada iyi bir kuaför seçmek gerekir. Aksi halde gelin makyajınızı beğenmeyebilir, zamanınızı ve paranızı boşa harcamış olabilirsiniz.

Düğün gecenizde en güzel kişi siz olacaksınız, unutmayın. Makyajınızdan çok güler yüzünüzün dikkat çekeceğini, doğal güzelliğinizin her zaman en iyi makyaj olduğunu bilin. Şimdiden mutluluklar.

[widget-134]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53