W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Vücudunuzda Görmek İstemediğiniz Tüyler İçin Kesin Çözüm!

Lazer epilasyon teknolojisinden erkekler de sıkılıkla yararlanıyor. İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon, geniş uygulama alanı ve giderek daha acısız olması sebebiyle tercih ediliyor. Hemen her kuaförde ve güzellik merkezinde lazer epilasyon yapıldığı için de uygun fiyatlarla tüylerinden kurtulabiliyorlar.

Peki erkeklerde lazer epilasyon uygulanan bölgeler neler? Erkekler hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırıyor? Yakından bakalım…

Sırt Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon uygulanan bölgeler arasında ilk sırayı sırt alıyor. Sırt bölgesinde yoğun olarak görülen tüyler kalın köklere sahip kıllar olduğundan lazer epilasyon cihazı sayesinde kolaylıkla sonuç alınabiliyor. Diode, Alexandrite ve Soprano buz lazer epilasyon seçeneklerinden hepsi sırt bölgesi için kullanılabiliyor.

Kol Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon yapılan bölgeler içinde bir diğeri de kol bölgesi. Koldaki kıllar daha ince yapıda olduğu için tamamen temizlenmesi zor olsa da lazer epilasyon ile büyük oranda azaltılıyor.

Bacak Lazer Epilasyon

Erkekler hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırıyor dediğimizde bacak bölgesi de karşımıza çıkıyor. Bacak kılları daha yoğun ve kalın olduğu için lazer epilasyon ile yok edilmesi daha hızlı oluyor. Yarım bacak ve tam bacak lazer epilasyon şeklinde uygulanabilen bacak lazerinde seans sayısı diğer bölgelere göre daha az olabiliyor. Kıl yapısına göre lazer epilasyon cihazlarından en uygun olanın tercih edilmesi gerekiyor.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Erkeklerin lazer yaptırdığı bir diğer bölge ise koltuk altı. Hem ter kokusunu gidermek hem de özgür hareket etmek için son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon bölgesi koltuk altı oluyor.

Yaklaşık 6 seansta koltuk altı tüylerinden tamamen kurtulmak mümkün. Ancak bu durum kişinin tüy yapısına ve yoğunluğuna göre değişiyor elbette. İşlem öncesi tüylerin tıraş bıçağı ya da tıraş makinesi yardımıyla alınması, deodorant kullanılmaması lazer epilasyon etkisini arttırıyor.

Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkekler hangi bölgelerine epilasyon yaptırır sorusuna böyle bir cevap beklemiyor olabilirsiniz. Erkeklerde genital bölge ağda yapılabilecek bir alan olmadığı için tıraş edilerek tüylerden arındırılır. Bu da oldukça zahmetli bir süreçtir. Genital bölge tüyleri için en etkili çözüm lazer epilasyon olmaktadır. Hem kıl dönmesini önleyerek sağlığa katkıda bulunması hem de estetik açıdan kişiye rahatlık sunması nedeniyle tercih edilir.

Kalça Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon yapılan bölgelerden bir diğeri kalça olmaktadır. Erkeklerde kalça bölgesinde kadınlara nazaran daha yoğun tüyler bulunduğu için son zamanlarda kalça bölgesi lazer epilasyonları tercih edilir olmuştur.

Ense Lazer Epilasyon

Erkeklerin ense bölgesi de tüyler açısından şansız bir alan. Yaklaşık 8 seanslık bir ense lazer operasyonu ile bu bölgedeki tüylerden kurtulmak mümkün. Erkekler de estetik açıdan göze hoş gelmeyen bu durum için lazer epilasyonu sıkça tercih ediyorlar.

Göğüs Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon uygulanan bölgeler arasında göğüs de sıkça var. Rahatça tişört ve gömlek giymek, özgürce denize girmek isteyen erkekler göğüslerindeki tüyler için lazer epilasyon yaptırıyorlar.

Yüz Lazer Epilasyon

Yüz lazeri genellikle kadınlar tarafından tercih edilse de erkekler yanak bölgelerindeki tüylerden şikayetçi oldukları için lazer epilasyon yaptırıyorlar. Aynı zamanda boyun ve kulak bölgelerindeki kıllar için de lazer epilasyonu tercih ediyorlar.

Omuz Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon yapılan bölgeler listemizde olmazsa olmaz yer omuzlar. Genetik, fizyolojik ve çevresel faktörler omuzlarda tüylenmeye neden olur ve bu durum estetik açıdan sorun oluşturur. Sırt ve ense ile birlikte uygulanan omuz lazer epilasyonu estetik kaygıların ortadan kaldırılmasının en önemli anahtarlarından biridir.

Kaş Lazer Epilasyon

Erkekler hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırıyor sorusunun bir diğer yanıtı da kaşlar olacak. Nasıl mı? Alın, göz çevresi, iki kaşın arası ya da yanaklara uzanan kaş çizgisi üzerinde lazer epilasyon yaptırılabiliyor. Eskiden iğneli epilasyon yöntemiyle ağrılı bir süreç yaşanırken şimdi buz lazer bile kaş çevresine uygulanabiliyor.

Vücudunuzun Her Yerine Lazer Yaptırabilirsiniz!

Erkekler hangi bölgelerine epilasyon yaptırır sorunuza yanıt vermeye çalıştık. Erkeklerde lazer epilasyon uygulanan bölgeler, geliştirilen lazer epilasyon cihazları sayesinde her geçen zaman artıyor. Dolayısıyla erkekler için de daha konforlu bir hayat sunuluyor.

Siz de erkeklerde lazer epilasyon hizmetlerinden yararlanarak görmek istemediğiniz tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken W Hair Concept lazer epilasyon fırsatlarından yararlanmak…

[widget-141]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53