W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkek Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Erkek Saç Boyama Modelleri-Beyazlarınızla Vedalaşabilirsiniz!

Kırlaşmış saçların karizmatik olduğu konusunda hemfikiriz, evet ama neden nasıl mutlu oluyorsanız öyle davranmıyorsunuz? İçinizdeki genç adamı ortaya çıkarmak ve tarzınızda büyük bir değişiklik yapmak için düşünmenize hiç gerek yok! 

Tarzınızı ifade etmenin en iyi yolunun, saçlarınız olduğunu unutmadan işe başlayabilirsiniz. İster beyazlarınızı kapatmak isterseniz de beğendiğiniz bir saç rengini deneyimlemek için olsun, hayal ettiklerinizi gerçekleştirmekten asla vazgeçmeyin! Yakışıklı ve çekici görünmenizi sağlayacak erkek saç boyama modelleri listemize göz atarak stilinize en uygun olanları seçmeye ne dersiniz?

Erkek Saç Boyası Renkleri-Hangi Renk Size Daha Çok Hitap Ediyor?

Erkek saç boyası renklerinden birine karar vermek için cilt tonunuzu, orijinal saç renginizi ve tarzınızı göz önüne alarak işe koyulabilirsiniz. İlk olarak amacınızın beyazları kapatmak mı yoksa daha iyi görünmek mi olduğunu belirleyebilirsiniz. Yaş almanın size hediyesi olan kır saçlarınızdan rahatsız oluyorsanız bu noktada erkek saç boyası renklerinden doğal saçınıza en yakın olanını tercih edebilirsiniz. 

Saç renginizi kendinizle bir bütün olarak hissetmiyor, farklı bir renk tonunun sizi daha iyi ifade edeceğini düşünüyorsanız da bu noktada kuaförlerdeki erkek saç boyası kataloglarından faydalanabilirsiniz. 

Erkek saç boyası seçenekleri içinde en çok tercih edilen renkler genelde siyah, koyu kumral, açık kumral, gri ve sarı olarak sıralanabilir. Gri saç boyası, son dönemde erkeklerin bohem bir hava yaratmak için sıkça tercih ettiği renklerin başında geliyor.

Evde Erkek Saç Boyama Yapılabilir mi? 

Erkeklerde saç boyama, kadınlara uygulanan işlemlere göre çok daha fazla profesyonel bir dokunuş gerektirebilir. Kadınların saçlarının uzun olması, boyama sürecinde yapılabilecek hataları kapatabilirken erkeklerin kısa saçları ve belirgin alın çizgileri, boyama hatalarını gözle görülür hale getirebilir; bu yüzden evde erkek saç boyama işlemlerinden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Bu noktada, hem ilk kez boyatacaklara hem renk değişimi yapacaklara hem de devamlı olarak boyama işlemi yapan erkeklere, daha başarılı sonuçlar almaları için kuaförde boyama işlemi yaptırmalarını önerebiliriz. 

Erkek Saç Boyama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Erkeklerde saç boyama işlemleri, boyaların kalitesinden, tercih edeceğiniz erkek saç boyası renklerine ve saçınızın uzunluğuna göre farklılık gösterebilir. Erkek saç boyama fiyatları hakkında daha net bir bilgi almak ve sizin için en uygun saç rengini belirlemek için W Hair Concept’i ziyaret edebilirsiniz.

“Kendime Yeni Bir Ben Lazım!”

Yeni bir saç modeli denemek, rutinlerinizden ayrılmanızı ve hayatınızda değişiklik yaparak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bu noktada, doğru seçilmiş bir erkek saç boyası, sizi olduğunuzdan daha bakımlı ve çekici gösterecektir.

Siz de hem tarzınızı ortaya çıkarak erkek saç renklerini denemek hem de daha genç ve enerjik görünmek için W Hair Concept’i ziyaret edebilirsiniz! İdeal saç renginizi bularak kusursuz görünmek ve motivasyonunuzu artırmak için hemen adım atmalısınız!

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53