W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Size En Çok Yakışacak En Modern Saç Modeli Hangisi?

En Havalı Saç Modelleri ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın!

Erkekler için en modern saç modelleri, her yılın modasına göre farklı olabiliyor. Yaratıcı olduğu kadar yenilikçi dağınık modeller mi, daha sade ve günlük kısa modeller mi? Hangisi sizin tarzınıza daha çok uyuyor? 

En modern saç modelini tercih ederek stil sahibi görünmeye ne dersiniz? Saçlarınızın, sizin en önemli aksesuarınız olduğunu unutmayın. Hem kısa hem de uzun saçlarınız için kullanabileceğiniz en havalı saç modelleri için önerilerimize göz atabilirsiniz.

Kendinizi Daha İyi Hissedeceğiniz En Havalı Saç Modelleri

Aklınızda en modern saç modeli hangisi, hangi modern saç kesimini uygularsam tarz olurum gibi birçok soru olduğunu biliyoruz. Hepsi birbirinden karizmatik saç modellerinden birine karar vermekte zorlanıyor olmanız çok normal. Modern saç kesimleri, erkeklerin sıkça tercih ettiği tarzlardan biri. Siz de girdiğiniz ortamlarda fark edilir olmak ve yeni bir tarz yaratmak için en havalı saç modellerini derlediğimiz listemize göz atabilirsiniz. Modern saç kesimiyle iddialı bir hava yaratan tarzlar: 

Modern saç modelleri erkeklerin, kendi tarzına uyanı belirlemekte zorlandığı konulardan biri. Popüler saç stillerinizden hangisinin sizin tarzınızı daha iyi ifade ettiğine karar veremiyorsanız yüz şeklinize göre bir değerlendirme yapabilirsiniz. 

Yüzünüz, eni ve boyunun birbirine orantılı olduğu kare bir yapıya sahipse hacimli ve dolgun saçları tercih edebilirsiniz. 

Yüzünüz, boyuna göre daha dar bir ene sahip olan oval bir formdaysa saçlarınızı, yan kısımların daha hareketli olduğu karizmatik saç modellerinden birinde deneyimleyebilirsiniz. 

Yüzünüz, elmacık kemiklerinizin belirgin olmadığı dolgun ve yuvarlak hatlara sahipse saçlarınızın üst kısımlarını ön plana çıkaran modern saç kesimi türlerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

 

Yüzünüz, keskin çene ve elmacık kemiği hatlarına sahip olan elmas şekline daha yakınsa erkekler için en modern saç modellerinden iddialı olanları deneyimleyebilir, karizmatik görünümünüzü daha da artırabilirsiniz.

Sıradanlıktan sıkıldınız mı? Hem modern hem de iddialı görünen yeni bir saç modeli mi denemek istiyorsunuz? Kolay şekillenebilen bakımlı saç modellerini deneyimleyerek ilham verici bir tarza adım atabilirsiniz!

Erkekler İçin En Modern Saç Modelleri ile Etkileyiciliğinizi Artırın!

En modern saç modelini, sadece kesim ve fönle elde edeceksiniz diye bir şey yok! Kullanacağınız havalı bir aksesuar da sizi modern bir görünüme kavuşturabilir. Belki bir güneş gözlüğü, belki de şık bir küpe. Gerçek modanın size en çok yakışan, sizi en iyi yansıtan olduğunu unutmayın. Saç yapınız her modelle uyumlu olmayabilir. Yalnızca moda diye, tarzınızı ifade etmeyen bir modeli kullanmayın. 

Yalnızca kesimle en modern saç modeline sahip olacaksınız diye bir şey yok! Doğru saç bakım ürünlerini kullanarak da modern bir görünüm yakalayabilirsiniz! Önemli olan sizin, kendinizi hangi stilde daha mutlu hissettiğiniz.

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53