W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkek Fön Modelleri

Daha Bakımlı Görünmek İçin Saçlarınıza İyi Bakın!

Fön, saçlara şekil vermek için kullanılan yöntemlerden biridir. Saç kurutma makinesi ve çeşitli özelliklerde taraklar kullanılarak saçlara stil verme işlemidir. Günümüzde bakımlı olmayı seven kadın ve erkek her yaştan insan saçlarına fön çektirmektedir. Saça canlılık ve hacim kazandıran fön işlemiyle saçlar daha hoş ve havalı gözükmektedir.

Peki erkekler için hangi tarz fön modelleri var? Günlük hayatta kullanılan erkek fön modelleri ile iş yaşamında kullanılanlar arasındaki fark ne? Yüz şeklinize, mesleğinize, yaşınıza ve yaşam standartlarınıza göre size en uygun fön modellerini deneyin…

Erkek Fön Stilleri – Tarzını Yansıt!

Erkek fön modelleri arasında en çok tercih edilenler özellikle yanları kısa ve üstleri uzun saç kesimleri için kullanılır. Doğal ve havalı bir görüntüye sahip olmak isteyenler için erkek fön tarzları:

Saçınızı İşin Uzmanına Emanet Edin!

Yukarıda gördüğünüz erkek fön modelleri arasından siz de beğendiklerinizi yaptırabilirsiniz. Ancak fön çektirirken saçlarınızın zarar görmemesi, yıpranmaması ve kurumaması için kuaförünüzün alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz.

Eğer bu fön modellerini evde denemek isterseniz saçlarınızın kuru olduğundan emin olmalı, saçlarınızı ısıya karşı koruyabilecek bir ürün kullanmalısınız. Eğer saçlarınız ince telliyse durulanmayan, sprey formdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca fön çekerken mutlaka fön çekme aparatının takılı olduğundan emin olmalı, doğru fırçaları kullanmalısınız. Kullandığınız fırça saç tipinize uygun değilse istediğiniz görüntüyü elde edemezsiniz.

Erkek fön modelleri hakkında bilgi edinmek ve deneyimli kişilerden hizmet almak isterseniz W Hair Concept olarak buradayız…

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53