W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kuaförde Erkek Ağda Nasıl Yapılır? – İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

Uzman Ellerde Yapılan Ağda ile Tüylerinizden Kurtulun!

Cildimizin güzel ve pürüzsüz olması kişisel bakımımız ve görünümümüz açısından oldukça önemli bir faktördür. Cilt güzelliği ve bakımı noktasında akıllara gelen ilk soru ise istenmeyen tüylerden nasıl kartalabileceğimizdir.

Kadınlara paralel olarak erkekler de kişisel temizlikleri, spor gibi faktörler doğrultusunda ağda yaptırmayı tercih etmektedir. Peki, kuaförde erkek ağda nasıl yapılır ve kuaförde erkek ağda yapımı noktasından dikkat etmemiz gereken etkenler nelerdir. Gelin, istenmeyen tüylerden kurtulma rehberini ve kuaförde erkek ağda konusunun inceliklerini birlikte inceleyelim.

Kuaförde Erkek Ağda Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Erkek ağda yapımı için bir kuaförden yardım almanız, ağdanın verimli ve doğru gerçekleşmesi açısından önemli bir husustur. Bir kuaför ile görüşerek ağda işlemi adına randevu alabilir istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

Peki, kuaförde erkek ağda yapımı sırasında nelere dikkate etmelisiniz? Vücudunuzun koltuk altı gibi nem tutan ve sıklıkla terleyen bölgelerine ağda yaptırmak hem hijyen açısından hem de cilt rahatsızlıklarının önlenmesi noktasında son derece etkilidir. Sağlığınızın yanında görsel ve konfor açısından da yarar sağlayan ağda ile çok daha rahat hareket edecek, pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olacaksınız. 

Kuaförde erkek ağda yapımı noktasında dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör ise kullanılan ağda çeşididir. Kıl köklerinize uygun olarak tercih edilen ağda ile istenmeyen tüyleriniz zamanla seyrekleşme ve azalma göstermektedir. Ağda işlemini düzenli olarak gerçekleştirmeniz hem kişisel bakımınız hem de dış görünüşünüz açısından oldukça etkili olacaktır.

Peki, kuaförde erkek ağda yapımı sonrasında cilt sağlığınız açısından nelere dikkat etmelisiniz? 

Kuaförde Erkek Ağda Yapımı Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstenmeyen tüylerinizden ağda yardımı ile kurtuldunuz. Temiz bir cilde ve hoş bir görünüme sahip olmanızı ağda sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalarla koruyabilirsiniz.

Bu noktalar hem ağdanın daha verimli olmasına sağlayacak he de cildiniz adına bir koruma gerçekleştirecektir. Peki, kuaförde erkek ağda ayımı sonrasında dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir? Gelini kuaförde erkek ağda yapımı sonrasında yapmamanız gerekenleri birlikte inceleyelim.

  1. Ağdadan hemen sonra duş alınmamalı mümkünse 12 saat beklenmelidir.
  2. Parfüm ve kolonya gibi herhangi bir cilt ürünü kullanılmamalı. Bu ürünler yeni ağda yapılmış cilde temas etmemelidir.
  3. Ağda sonrası terleme sorunu yaşanırsa pudra kullanılmalıdır.

Kuaförde erkek ağda sonrasında ilk 12 saat oldukça önemlidir. Bu 12 saat içerisinde kuaförde erkek ağda yapımı sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalara uyum sağlanması cilt sağlığınızı korumakta, ağda işlemini daha verimli hale getirmektedir.

Erkek Ağda İçin Kuaför Seçimi – Kuaförde Erkek Ağda Fiyatları

Erkek ağda yapımı noktasında profesyonel bir yardım almak ağdanın doğru gerçekleştirilmesi açısından oldukça etkilidir. Alanında deneyimli ve kuaförde erkek ağda yapmak noktasında uzman isimlerin bulunduğu bir kuaför salonu tercih ederek siz de sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Erkek ağda için kuaför seçimi noktasında dikkat etmeniz gereken diğer temel hususlar kuaför salonunun hijyen koşullarına uyması ve donanımlı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu koşulları sağlayan bir kuaför salonu ile görüşerek kuaförde erkek ağda fiyatları ve erkek ağda yapımı kuaför özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

[widget-140]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53