W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkekler Neden Ağda Yaptırmalı?

Bakımlı ve Pürüzsüz Bir Ten!

İstenmeyen tüyler sadece kadınların değil erkeklerin de canını sıkan bir durum olmaya başladı. Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı görünmek isteyen erkekler, özellikle sırt ve göğüs bölgelerindeki yoğun kıllardan şikayetçi oluyor ve çözüm arıyorlar. Kötü kokulara neden olan koltuk altı kıllarından kurtulmak ya da bacaklarındaki yoğun görüntüyü azaltmak istiyorlar.

Sebebi ne olursa olsun, vücudundaki tüylerden kurtulmak isteyen erkekler için ağda, tüy dökücü krem ve lazer epilasyon gibi farklı seçenekler bulunuyor. Ağda hem tüylerinden uzun süre kurtulmak hem de lazer epilasyonun acı veren deneyiminden uzak durmak isteyenler için en ideal seçenek oluyor.

Erkekler hangi bölgelere ağda yaptırabilir, erkekler neden ağda yaptırmalı diyorsanız sorularınızın yanıtı yazımızda.

Erkekler Hangi Bölgelere Ağda Yaptırabilir?

Erkekler neden ağda yaptırmalı sorunuza yanıt vermeden önce erkekler hangi bölgelere ağda yaptırabilir bakalım. Erkekler için sırt, omuz, bel, karın, göğüs, kol ve bacak bölgeleri ağda yaptırabilecekleri yerler arasında. Ancak en çok tercih edilen göğüs bölgesi olarak dikkat çekiyor. Rahatça tişört ya da gömlek giymek, özgürce denize girmek ve güneşlenmek isteyen erkekler göğüs bölgelerine sıkça ağda yaptırıyorlar.

Ayrıca erkeklerde ağda, sırt ve omuzlardaki rahatsız edici tüyler için de uygulanabiliyor. Koltuk altı ve bacak bölgesi de ağda yapılabilen yerlerden.

Kıl Kökleri Daha Geç Uzar

Erkekler neden ağda yaptırmalı? Çünkü ağda, kıl köklerini hem zayıflatıyor hem de daha geç uzamalarını sağlıyor. Jilet kullanarak temizlenmiş bir bölgedeki tüylerin kökleri yerinde kaldığı için hiçbir zaman pürüzsüz bir görüntü elde edilemiyor. Özellikle koltuk altı ve genital bölgelerde rahatsız edici bir his ve görüntü yaratıyor.

Aynı zamanda jilet ile yapılan tüy temizliğinde kıl kökleri daha hızlı uzuyor ve kıllar daha güçlü çıkıyor. Erkeklerde ağda işleminde ise kıl kökleri alınarak pürüzsüz bir sonuç elde edildiği için uzun süreli rahatlık sağlanıyor. Kılların yeniden çıkması 20 günü buluyor ve düzenli ağda yapıldığında ise bu süreç 60 güne kadar uzayabiliyor.

Kötü Kokuları Önler

Erkekler için ağda, kötü kokuların önüne geçen avantajlı bir durum olmasıyla da önemli. Özellikle en çok terleyen bölgelerden olan koltuk altında oluşan kötü kokuları ağda ile önlemek mümkün.

Nemli bir bölge olan ve bakterilerin üremesine müsait bir zemin olarak dikkat çeken koltuk altı bölgesindeki kılların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Jilet ile yapılan temizlik tam olarak verimli olmadığı için ağda yaptırmak koltuk altı bölgesinde uzun süreli konfor için avantaj oluyor. Erkeklerde ağda, hem bölgedeki tüylerin yoğunluğunu azaltır hem de tüylenmenin yeniden oluşumunu geciktirmektedir.

Estetik Bir Görüntü Yaratır

Erkekler neden ağda yaptırmalı sorusuna bir diğer cevap da estetik bir görüntü yaratacağıdır. Ağda yaptırmanın avantajları olarak pürüzsüz bir ten, estetik ve göze hoş gelen bir görüntü elde edilmesi vardır. Dolayısıyla bu durum görünüşüne önem veren erkeklerin ağda yaptırmayı tercih etmesinin en önemli sebebidir. Erkeklerde ağda sayesinde cilt bakımı vb. işlemler de daha rahat yapılabilir.

Özgürlük ve Konfor Sunar

Erkek ağda yaptırır mı? Özgürce giyinmek ve konforlu bir hayat geçirmek istiyorsa elbette yaptırır. Yazın istediğiniz tişörtü, gömleği ya da kıyafeti giymek; denizin ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız siz de ağda yaptırmalısınız. Gözlerden uzak koylar aramak yerine kalabalıklar içinde denize girebilir, özgüveninizi tazeleyebilirsiniz. Günlük hayatınızda karşılaştığınız yadırgayıcı bakışlardan erkek ağda uygulamaları ile kurtulabilirsiniz. Erkekler neden ağda yaptırmalı sorusunun bir diğer yanıtı da budur.

Tüy Dökücü Krem Yerine Ağda Kullanın! – Uzun Süreli Etki!

Erkekler için ağda konforlu hayatın anahtarıdır. Dolayısıyla ağda yaptırmak yerine jilet ya da tüy dökücü kremler kullanarak bu konforu sekteye uğratmamak gerek. Çünkü tüy dökücü kremler ve jilet, kıl köklerinin daha güçlü çıkmasına neden olur, bölgedeki kılların sayısını arttırırken görüldüğü alanı genişletir. Dolayısıyla tüy dökücü kremler yerine ağda kullanımı daha sağlıklıdır.

Erkekler neden ağda yaptırmalı ya da erkeklerde ağda nasıl yapılır merak ediyor ve siz de tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız hemen ekibimizle tanışın. Özgür ve pürüzsüz bir hayatın tadını çıkarın!

[widget-140]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53