W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bu Senenin Erkek Saç Kesim Trendleri

En Moda Erkek Saç Kesimleri – Size Yakışanı Bulun!

Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de saç stillerine büyük önem veriyorlar. Bakımlı ve tarz sahibi saçlar ile daha çok dikkat çeken erkekler, bu durumu elbette çok seviyorlar. Her sene değişen trendler, erkek saç kesimleri üzerinde de etkili oluyor. Bu yıl erkek saç stilleri genellikle karşımıza doğal ve salaş görünümlerle çıkıyor. Genel olarak orta uzunlukta saçlar tercih edilirken farklılık yaratmak isteyenlere de ilgi çekici seçenekler bulunuyor.

Peki bu senenin erkek saç kesim trendleri ne? Erkekler hangi tarzda saç kesimlerini tercih ediyorlar? Ya da kendine yakışan saç modelini bulmak isteyenler için seçenekler ne? Sizin için erkek saç modelleri hakkında merak edilenleri ve farklı erkek saç modellerini derledik. Yazımızı okumaya devam edin…

Erkek Kısa Saç Modelleri

Klasik erkek saç modeli olarak elbette kısa saçlar yine seçenekler arasındaki yerini koruyor. Hem kesimi hem kullanımı kolay olan kısa saçlar özellikle yaz aylarında rahatlık arıyorsanız tercih etmeniz gereken bir model. Her ortama uyum sağlayacak bir imaj için erkek kısa saç modelleri tam size göre olacaktır.

Üç Numara Saç Modeli

Erkek saç trendleri arasında son zamanlarda canlanan bir model daha var. Üç numara erkek saç modeli özellikle kafa şekli yuvarlak ya da oval olanlar için mükemmel bir seçenektir. Kişiyi olduğundan daha yakışıklı ve karizmatik göstermektedir. Özellikle bu sene kış mevsiminde boğazlı kazaklar ve yüksek yakalı gömleklerle üç numara saç modeli tercih edilmiştir.

Buzz Saç Modeli

Erkek saç kesim modelleri arasında buzz saç modeli de var. Kısa erkek saç modelleri listemizde yer alan bu stil de saçların üst kısımları yanlara oranla biraz daha uzun olmaktadır. Başın iki tarafından kademeli olarak kulaklara doğru kısalma söz konusudur. Hem modern hem de klasik bir tarz isteyenlerin tercih edebileceği erkek saç kesimi olmaktadır.

Orta Boy Saç Modelleri Erkek

Erkek saç modelleri bu sene çok renkli ancak klasik orta boy saç stillerini tercih edenlerin de sayısı az değil. Küçük ve yuvarlak yüze sahip erkeklere yakışan orta boy saç modelleri, uzun yüzlü erkeklerin uzak durması gereken bir tarz.

Undercut Saç Modeli

Orta saç modelleri erkek stil tercihlerinde genel olarak bu sene de dikkat çekiyor. Saçlarını kısa kestirmek istemeyen erkeklerin tercih ettiği bu modelde saçlar uzun gözükür ancak yan taraflardan daha derli topludur. Saçı şekillendirmek için yalnızca üst kısmını şekillendirmek yeterlidir. Bu saç stilini kullananlar saçlarına her gün farklı bir şekil verebilirler.

Fade Saç Modeli

Erkek saç kesim modelleri arasında fade saç modeli de sıklıkla kullanılıyor ve bu sene de modasını kaybetmedi. Ense bölümünden yukarıya doğru uzayan saç modelinde saçlar olduğundan daha hacimli gözükür. Saçlarınız çok hızlı uzamıyorsa bu modeli tercih ederek uzun süre kullanabilirsiniz.

Önleri Uzun Saç Modeli

Bu senenin erkek saç trendleri listesinde önleri uzun saç modeli en önemlilerden biri. Havalı bir tarz ile dikkat çekmek isteyen, modern ve bakımlı görünmeyi tercih edenlerdenseniz önleri uzun saç modelini deneyebilirsiniz. Hem spor hem şık kombinlerle saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Keskin Çizgili Saç Modeli

Geçen sene olduğu gibi bu sene de keskin çizgili saç modeli erkekler arasında revaçta. Saçın iki tarafını belirgin bir çizgiyle ayıran bu model, oval yüz şekline ve hatlarına sahip erkeklerin rahatça kullanabileceği bir model. 1960’lı yılların modası olan bu saç stilini farklılık isteyenler mutlaka denemeli.

Erkek Uzun Saç Modelleri

Her yıl olduğu gibi bu sene de erkek saç modelleri uzun seçeneklerle karşımızda. Özellikle düz tercih edilen uzun saç modelleri, maskülen görüntüsünden sıyrılmak isteyen erkeklerin seçeneklerinden olabilir.

Erkek Dalgalı ve Dağınık Saç Modelleri

Doğallık ve dağınıklık erkek saç trendleri arasında yerini aldı. Erkek saç kesim modelleri olarak dalgalı saçlara doğal kesimler yapılıyor ve natürel bir görüntü elde ediliyor. Salaş ya da dalgalı şekilde kullanılabilen saçlar istenildiği gibi şekillendirilebiliyor. Saç köpükleri ile bukleler belirgin hale getirilebiliyor ya da sprey ve jöle ile geriye doğru taranarak kullanılabiliyor.

Mohawk Erkek Saç Modeli

Modern erkek saç modelleri arasında çok dikkat çekici bir model de var. Mohawk olarak bilinen bu erkek saç modeli, başın her iki tarafının da tıraş edildiği ve merkezde belirgin şekilde daha uzun bir saç şeridi bırakıldığı için yaptırması cesaret isteyen bir model. Farklılık arayanlar bu sene erkek saç modeli olarak “Mohawk”ı tercih edebilirler.

Kuaförünüz Sizin İçin En İyisini Bilir!

Yılın erkek saç trendleri bunlar. Ancak çağımızın değişim hızında beğeniler hızla güncellendiği için erkek saç modelleri de hızla değişebilir. Kendinize yakışan bir saç stiline sahip olmak ya da imaj yenilemek isterseniz yapmanız gereken kuaförünüze gitmektir. Yüz hatlarınıza, yaşam stilinize, beğenilerinize ve taleplerinize göre size en yakışacak saç kesimini yapacaktır.

Modern saç kesim trendleri ve erkek saç modelleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz W Hair Concept’e uğramayı ihmal etmeyin…

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53