W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkek Lazer Epilasyon Çeşitleri-Hangi Yöntemi Tercih Etmelisiniz?

Erkek Lazer Epilasyon Yöntemleri ile Hayal Ettiğiniz Görünüme Kavuşabilirsiniz

Tüylerinizin, jiletle vücudunuzun yüzeyindeki, ağda ile ise derinizin hemen altındaki kadarını alabildiğinizi biliyor muydunuz? Lazer epilasyon, lazer ışınları ile kıl köklerine atış yaparak tüylerin giderek zayıflamasını ve bir daha hiç uzamamasını sağlar. Bu kadar etkili ve kesin bir çözüm varken tüy dökücü kremlere onlarca para dökmeye, ağdayla teninizi kurutmaya ve tahriş etmeye ne gerek var?

Yazın gelmesini istemiyor, ikili ilişkilerinizde ve sosyal yaşamınızda kendinizi kısıtlıyor olabilirsiniz. Tüylerinizi, bir sorun olmaktan çıkarmak sizin elinizde! Erkekler için en etkili lazer epilasyon çeşitlerinden sizin için en çok uygun olan yöntemi deneyimleyerek kusursuz bir görünüme merhaba diyebilirsiniz!

Erkekler İçin Lazer Epilasyon Uygulamaları

Kızarıklık, batık ve sivilce oluşumu gibi cilt problemlerine neden olan ilkel yöntemleri kenara atın! Size en uygun erkek lazer epilasyon çeşidini deneyimleyerek çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Erkek Lazer Epilasyon Çeşitleri-Buz Lazer

Lazer ışınlarının neden olduğu aşırı ısınmayı önleyici soğutma teknolojisiyle diğer epilasyon çeşitlerine göre daha az acı hissedilir. Açık ve ince tüyleri olan erkekler, buz lazer haricindeki cihazlarda başarılı bir sonuç alamayabilir. Mükemmel sonuçlar almanızı sağlayan Soprano buz lazer sistemi ile kıl kökü bir kez yok edildiğinde bir daha kıl çıkmaz. Eski erkek lazer epilasyon çeşitlerine göre daha hızlı sonuç verir. Her atışta daha büyük alanları etkilediği için geniş yüzeylerde daha verimli sonuçlar ortaya çıkarır. Buz lazer, erkeklerin sırt ve göğüs gibi geniş yüzeyli bölgeleri için tam aranılan yöntemdir.

Erkek Lazer Epilasyon Çeşitleri-Alexandrite

En çok tercih edilen erkek lazer epilasyon uygulamalarından biri olan alexandrite, istenmeyen tüylerin kıl köklerini lazer ışığı darbelerine maruz bırakarak yok etme yöntemidir. Koyu renkli ve kalın kıl kökleri üzerinde çok daha etkili sonuçlar verir. Yüz ve boyun gibi bölgelerde, tüylerin ince yapılı olması nedeniyle artışa sebebiyet verebileceğinden tavsiye edilmez.

Erkek Lazer Epilasyon Çeşitleri-Nd Yag Lazer Epilasyon 

Koyu tenli vücutlarda diğer erkek lazer epilasyon çeşitlerine nazaran çok daha fazla etkilidir. Kalın ve köklü kıl hücrelerine müdahale ettiğinden dolayı acıyı hissettirir. Ucu, geniş yüzeye atış yaptığından etkili ve başarılı bir erkek lazer epilasyon cihazıdır.

Erkek Lazer Epilasyon Çeşitleri-Ruby

Beyaz tenli ciltlerde, dudak üstü gibi ince duyulara sahip bölgelerde etkilidir. Kıl kökünü tamamen öldürmeye yönelik çalışmadığı için aktif olarak kullanılmaz. Lekelenme ve beneklenme yapabilir.

Erkek lazer epilasyon uygulamalarından daha iyi verim almak için hangi cihazı kullanacağınıza karar vermeden önce cilt tonunuzu, kıl köklerinizin durumunu ve duyarlılık seviyenizi belirleyebilir, bu sayede daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Erkeklere Özel Lazer Epilasyon-Daha İyi Görünmeye Ne Dersiniz? 

Erkekler için lazer epilasyon hizmeti veren çok sayıda yer var. Bu noktada, seçiminizi yaparken sağlığınızı önemseyen, hijyene dikkat eden, gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanan ve profesyonel kişiler tarafından lazer epilasyon yapan salonları tercih edebilirsiniz. İlk adım olarak erkek lazer epilasyon yorumlarına göz atarak sizin için en uygun olan erkek lazer epilasyon cihazı hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Her lazerin dalga boyuna göre farklı farklı sonuçlar alınabildiği için size en uygun erkek lazer epilasyon uygulamaları hakkında bilgi almak ve daha etkileyici bir görünüme sahip olmak için W Hair Concept’i ziyaret etmeye ne dersiniz?

[widget-141]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53