W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri-Lazeri Hangi Bölgelerde Tercih Edebilirsiniz?

Lazer Epilasyon ile İstenmeyen Tüylere Veda Etmeye Ne Dersiniz?

Erkek lazer epilasyonu, vücuttaki kılların tekrar uzamasını önlemek için lazer ışınının cilde yönlendirilmesi işlemi… Aslında hem kadına hem erkeğe uygulanabilen bir süreç ama daha yoğun kıllara sahip olan erkekler tarafından çok daha fazla tercih edilebiliyor. 

Her vücut tipi farklı olduğu gibi vücudunuzun her bölgesinin kıl kökü de farklı. Erkek lazer epilasyon, sürekli ve kalıcı olmayan tıraş işlemlerinin cildinizi yıpratıcı ve tahriş edici etkilerinden kurtararak kalıcı bir çözüm elde etmenizi ve yumuşacık bir tene sahip olmanızı sağlıyor.

Erkek Lazer Epilasyonu Hangi Bölgelere Yapılır?

Özellikle yaz aylarında göğüs, kol ve bacaklarınızdaki yoğun kıllardan rahatsız oluyorsunuz, değil mi? Tekrarlayan jilet ve tüy dökücü krem işlemlerinin 2 günlük etkisi, sizin için yorucu, sürekli ve masraflı olabilir. Kalıcı bir çözümle pürüzsüz bir cilde sahip olmak için erkek lazer epilasyonunu deneyimleyebilir, etkili bir yöntemle tanışabilirsiniz.

Erkek lazer epilasyon bölgeleri, kişinin taleplerine göre değişebilir, istenilen bölgeler üzerine paketler oluşturulabilir. Erkek tüm vücut lazer bölgeleri genel olarak yanak, ense, boyun, sırt, tüm kol, tüm bacak, kaş arası, koltuk altı, göğüs ve kulak olarak tercih ediliyor.

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri-Omuz ve Sırt

Omuz ve sırt bölgesi, el açısına ters noktalar olduğundan sürekli olarak tıraş edilemeyen bölgeler olduğu için en sık tercih edilen erkek lazer epilasyon bölgelerinden biri. Yaz mevsiminde, plajda ve kolsuz kıyafetlerde daha etkileyici bir görünüm kazanmak isteyen erkekler tarafından yoğun talep görüyor.

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri-Boyun ve Ense

Sakal tıraşı olduktan sonra kusursuz görünen ense ve boyun çizginiz, birkaç gün içinde yeni çıkmaya başlayan kıllarla bozuluyor ve estetik duruşunuz bozuluyor, öyle değil mi? Boyun ve ense, tekrarlayan tıraş işlemlerinden sonra en çok tahriş olan bölgeler olduğu için erkek lazer epilasyonu, bu bölgeler için gerçek bir kurtarıcı diyebiliriz. 

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri-Kol ve Bacak

Kol ve bacaklarınızdaki yoğun ve koyu renkli kıllardan dolayı, yaz mevsiminin gelmesini istemiyor musunuz? Özellikle buğday tenli ve esmer yapıdaki kişilerin kıl yapıları daha koyu renkte olduğu için t-shirt ve şort giymek, oldukça rahatsız edici bir durum olabilir. Bu noktada faydalanabileceğiniz tüm kol ve tüm bacak lazer epilasyon uygulamaları, rahatsızlık duyduğunuz bu bölgeler için sizlere kalıcı bir çözüm sunuyor. Erkek bacak epilasyonu, özellikle sporcular tarafından sıkça tercih edilen bölgelerden biri. Ortalama olarak 3. seanstan sonra kıl yoğunluğunda ciddi seviyede bir azalma görüldüğü için tıraş etmekten tahriş olan vücutlar için faydalı olabiliyor.

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri-Yüz

Sürekli uzayan kulak, kaş arası ve yanak kıllarının dış görünümü olumsuz etkilediği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Erkek lazer epilasyonu, cildin yüzeyini bozmadan ve zarar vermeden kılların uzamasını engellediğinden dolayı cildin en hassas bölümü olan yüz bölgesindeki kıllar için kullanıma uygundur. Uygulama sonrası herhangi bir yara ve kabarıklık oluşturmaz. 

Önceliğiniz Sağlığınız Olsun!

Vücut tipinize ve kıl köklerinize uygun olarak doğru bir erkek lazer epilasyon uygulaması, sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Yalnız, burada dikkatli olmanızı gerektiren bir durum var. Erkek lazer epilasyonunun hijyenik bir ortamda, ileri teknoloji cihazlarla ve işin uzmanları tarafından yapılması gerekir. Bu noktada, erkek lazer epilasyon yorumlarına göz atabilir, daha iyi bilgi alabilirsiniz. 

Tüy dökücü kremlerin yüksek fiyatları ile tahriş edici etkisinden ve jiletlerin bir günlük çözümlerinden sıkılmadınız mı? W Hair Concept, VIP ve steril epilasyon odaları ile sizlere kusursuz bir tene sahip olmanızı vadediyor.

[widget-141]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53