W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzun Saç Damat Tıraşı Modelleri – Özgür ve Gösterişli Saç Modelleri

İmajınızı Yansıtan Uzun Damat Saç Modelleri İle Özel Gününüzde Özgün Görünümler

Yıllardır damat adaylarına dayatılan klasik damat tıraşı görüntüsü artık yerini çok daha tarz damatlar bırakmış durumda. Ne sinek kaydı tıraş tercih ediliyor ne de damat tıraşı için standart bir kalıp. Bu nedenle saçlarına uzun yıllar büyük bir özveri ile bakmış ve onları özenerek uzatmış damatlar için artık kesim derdi yok! Uzun saç damat tıraşı modelleri ile saçların hangi boyda olursa olsun uzun saçlı damat adayları da saçlarını özenle yaptırarak en özel günlerinden birine tarzını yansıtarak katılabilir. 

Erkek uzun saç modelleri özellikle son yıllarda oldukça farklılık gösteriyor. Örgüler, dağınık stiller, topuz yapılmış ya da farklı stillerde kesilmiş saçlar… Her biri erkek uzun saç modelleri arasında önemli bir yer tutuyor. Dolayısıyla, damat saç modelleri arasında da uzun saç damat tıraşı modellerine rastlamak bir hayli mümkün…

Uzun Damat Tıraşı İçin Göz Alıcı Örgüler

Damatlık saç tıraşı denildiğinde akla ilk olarak sinek kaydı bir yüz ya da klasik kısa bir kesimle geriye doğru taranmış saçlar gelmiyor! Tıpkı kendi arasında oldukça çeşitli saç modelleri bulunan kısa saç damat tıraşı modelleri gibi damatlık uzun saç modelleri de erkeklere birçok imkan sunuyor. 

Bu imkanlar arasında saçların omuzlarına kadar gelen stil sahibi damatlar için biçilmiş bir kaftan sayılabilecek örgülü saç modelleri bulunuyor. Damatlık saç tıraşı denildiğinde örgü aklınıza gelmiyor olabilir ancak şık ve özenli bir örgü ile yapılmış uzun damat saçı, yıllar sonra bile geriye dönüp baktığınızda sizlere ne kadar tarz göründüğünüzü anlatacak! 

Erkek uzun saç modelleri arasında günlük kullanım için de tercih edilen örgü, uzun saç damat tıraşı modelleri arasında özellikle salaş bir düğün ve rahat bir tarza sahip damat ve düğün atmosferi için oldukça tamamlayıcı bir görünüm sunuyor. 

Hiç Geçmeyen Uzun Damat Tıraşı Modası: Pompadour

Ne kısa ne de uzun saçlarınız varsa sizler için en uygun damatlık saç tıraşı modelleri arasında efsaneler arasında sayılan pompadour damatlık saç tıraşı modeli bulunuyor. Her uzun saçlı damat için uygulanabilir olmasa da en azından saçları belirli bir seviyeye kadar henüz uzamakta olan damatlar arasında bu model oldukça yaygın ve klasik bir görünüm sunuyor. 

Yanları kısa üstleri uzun bir model olan pompadour, özellikle saçların üst kısımlarının havalı ve gösterişli bir biçimde taranarak arkaya doğru yön verildiği damat saç tıraşı modellerindendir. Uzun damat tıraşı ile kısa saçlı modellerde de uygulanabilen pompadour ile oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Topuz Modelleri En Trend Uzun Damat Tıraşı 

İster hippi tarzı ister çok daha klasik bir tarz… Topuz modelleri uzun saç damat tıraşı modellerinin olmazsa olmazlarından. Başınızın yukarısına, arkaya ya da ensenizde yapacağınız şık bir topuz hem saçlarınızın özenli görünmesini sağlayacak hem de duruşuyla sizlere farklılık katacaktır. 

Damat uzun saç modelleri arasında kullanımı oldukça kolay olan bu damatlık saç tıraşı modeli, aynı zamanda rahatlığıyla da damatların en yoğun günlerinde onlar tarafından tercih edilmektedir. 

Topuz modelleri kendi arasında yaşınıza, tarzınıza ve yüz yapınıza göre çeşitlilik gösterir. Eğer daha enerjik bir tarzınız ve dinamik bir düğün ortamınız varsa sizler için başınızın yukarısında kalacak bir topuz modeli ideal olabilecekken; daha klasik bir düğün ortamı için uzun saçlı damat beylere enselerinde topladıkları şık topuzları seçmelerini öneriyoruz. 

Bir de marjinal tarzı ile dikkat çeken beyefendilere seslenelim… Onlar için en güzel ve karakteristik saç stili dağınık topuz olacaktır! Damat saç modelleri arasında gençler tarafından tercih edilen damat saç tıraşı, doğal bir görünümü de beraberinde getirir. 

Salaş Düğünler İçin Uzun Damat Saçı Tabii Ki Daha Özgür Olmalı!

Salaş düğünlerin en çok tercih edilen uzun damat saç modelleri arasında rüzgarla özgürce dans eden damat saç tıraşı modelleri geliyor. Uçları hafifçe toplanarak şekil verilmiş, kimi zaman düz kimi zaman kıvırcık ya da dalgalı saçlar fazla bir işleme tabi tutulmuyor. Bunun yerine düzeltme ve ayrıntıları öne çıkarma işlemi; cilt bakımı ve saç bakımı gibi seçenekler modelden daha fazla ön plana çıkıyor. Erkek uzun saç modelleri arasında günlük kullanım için de tercih edilen bakımlı, fönlü ve özgür saçlar özellikle gençlerin ilk tercihleri arasında.

[widget-144]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53