W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kısa Saç Damat Tıraşı Modelleri – Tek Bir Modele Bağlı Kalmayın!

Kısa Saçlı Damat Olanlara Tarzlarını Yansıtacak Şık Damatlık Saç Modelleri!

Düğün telaşına giren gelinler kadar özellikle son yıllarda damatlar da özenli ve şık duruşlarıyla öne çıkmak istiyor, bu nedenle damat tıraşı en az damatlık kadar önemli. En şık duruşlarını sevdiklerine gösterebilecekleri anlardan birini yaşayacak ve geleceğe birçok anı bırakmak üzere sürekli fotoğraflanacak damatlar için saç modelleri kısa saçlı da olsa uzun saçlı da olsa oldukça geniş bir yelpazede seçim şansı sunuyor. 

Kısa saçlı damatların “benim zaten saçların kısa, ne yapabilirim ki?” diye düşündüğünü tahmin edebiliyoruz… Ancak durum sandığınız günü değil! Damat kısa saç modelleri, kısa saçlı damat adayları için yeteri kadar şık ve rahat kullanım sunan damat tıraşı modelleri sunuyor…

Damatlar için saç modelleri arayan ve bunlar arasından kendi yüz tipine uygun bir seçeneği düğününde uygulamak isteyen kısa saçlı damat beyler için birbirinden güzel damat tıraşı önerileri ile geldik!

Saçlarınızı Kestirmekten Çekinmeyin!

Kimi erkek kısa saç modellerini kendine yakıştırsa da kimisi için saçlarının belirli bir boyu ve şekli vardır ve bozulmaması onlar için çok önemlidir. Uzun ya da kısa saçlı kesimler fark etmeksizin özellikle özel günlerde saçlarının görünüşü oldukça önemlidir. Kısa saçlı damatlar için aslında birbirinden güzel damat kısa saç modelleri bulunuyor. Yalnızca tek yapmanız gereken saçlarınızın boyutunu ya da şeklini değiştirmek için biraz daha cesaretli olmak!

Kemikli Yüzlere 3 Numara!

Damat kısa saç modelleri arasında cesur damatlar arasında en çok tercih edilen ve özellikle damatlık smokinler ile oldukça tarz duran 3 numara, kısa saçlı damatların denemesi gereken bir saç modeli. Biliyoruz, damat kısa saç modeller denilince çok daha farklı bir modeli ilk aşamada bekliyordunuz ancak 3 numara ya da iyice kısaltılmış bir saç, özellikle yüzü kemikli bir yapıya sahip olan damatlar için ciddi bir duruşu da beraberinde getiriyor.

Düğün gününüzü riske atmak istemiyorsanız ancak “acaba yakışır mı?” ikileminde iseniz, mutlaka düğünden birkaç ay önce küçük bir prova alarak kendinizi bir test etmelisiniz. Özellikle son yıllarda marjinal bir tarzı bulunan erkekler tarafından tercih edilen 3 numara kısa damat saç modelleri, damat tıraşı için harika bir seçim olabilir!

Zaten kısa saçlara sahipseniz, uzaması çok zaman almayacaktır. Daha da kısaltarak farklı bir imaj ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz! Bir düşünün diyoruz…

Yanları Kısaltılmış Kısa Pompadour Modeller

Yanları kısaltılmış, ortaları uzun saçlar özellikle erkek saç kesimi trendleri arasında bir hayli popüler. Kısa damat saçı olarak da tercih edilen pompadour, Elvis stili saç olarak da biliniyor. Erkekler arasında oldukça popüler olan bu saç stili, damatlar için saç modelleri arasında onlara en havalı görüntüyü verenlerden bir tanesi. 

Yanların, sakallara doğru giderek kısaltıldığı ancak ön ve ortaların tüm gösterişi ile fönlendiği pompadour modeline sıkça rastlamak mümkün. Saçları çok kısa olmayan ve tam ara boyu karşılayan damatlar için bir hayli kullanışlı ve güzel bir görünüm sunan modellerin başında geliyor. 

Aynı zamanda pompadour modeline oldukça benzeyen ancak püf noktaları ve tarzı itibariyle ayrılan düs saç modeli de tercih edilebilir ya da gayet klasik bir tarz olan geriye doğru taranmış saçlar da tercih edilebilir.

Bir Yana Ayrılmış Klasik Bir Görünüm

Özellikle klasik bir görünümü tercih eden damatların en çok tercih ettiği modellerin başında gelen sağ ya da sol taraftan asimetrik bir biçimde ayrılmış saçlar kimi zaman onlara klasik bir görünüm sunarken kimi zaman daha elegan bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Damatlık saç tıraşı seçenekleri arasından kısa saç damat tıraşı modellerinin yıldızı haline gelen yana ayrılmış fönlü saçlar kimi zaman dağınık, bazen kıvırcık ve bazen oldukça düz ve nizami fönlü olarak kullanılabiliyor.

[widget-144]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53