W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Başı Fiyatları – Unutulmaz Anlarınızı Kalite İle Ödüllendirin!

En Güzel Gününüzde Göz Kamaştırın! 

Gelin başı, gelinlik üzerinde sıradan olmayacak ve gelinliğin şıklığını tamamlayacak seviyede süslü ve zarif bir saç modelidir. Gelin başı topuz, örgü, açık gibi pek çok modele ayrılır. Bir gelinin en güzel gününde yaptıracağı gelin başı en az gelinliği kadar önemlidir. Çünkü saç ve makyaj gelinliği tamamlayan en önemli unsurlardandır. 

Gelin başı yapan kuaförler, gelinlerin en özel ve önemli günü olduğunu bilerek özenle ve planlanmış bir saç yapımı programı ile gelin başı modelleri yapmalıdır.  Hatta gelin başı yapan kuaförler öncesinde gelin başı yapılacak kişi ile modele karar verip prova yapmalıdır. Gelin başı yaptırmak isteyenlerin aklına gelen ilk konulardan biri gelin başı fiyatları konusudur. Gelin başı modeline karar verenler gelin başı fiyatları konusunu araştırmaya başlarlar. Eğer siz de en özel gününüz için gelin başı fiyatları ve gelin başı fiyatları meselesini etkileyen faktörleri merak ediyorsanız yazımızın devamını inceleyerek gelin başı fiyatları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz…

Gelin Başı Fiyatları Ne Kadar? – Gelin Başı Yapan Kuaförler Fiyatlarını Neye Göre Belirler?

Bir gelinin en önem verdiği unsur yalnızca gelinliği değildir. En az gelinliği kadar önem verdiği unsur ise gelin saçıdır. Gelin saçı fiyatları ise tam bu noktada kuaförün tutumuna ve gösterdiği çabaya göre değişiklik göstermektedir. Gelin, bu faktörler nelermiş birlikte görelim…

1.Kuaförün Sektördeki Deneyimi

Gelin başı fiyatları söz konusu olduğunda sektördeki farklılıklara neden olan en önemli faktörlerden biri kuaförün sektördeki deneyimidir. Çalışanların alanında yıllarca çalışıp uzmanlaşmış olması ve müşteri ilişkileri konusunda kendini kanıtlamış olması kuaförün vereceği gelin başı hizmetinin fiyatını etkilemektedir. Alanında başarıları olan deneyimli bir kuaför ile yeni açılmış ve müşteri ilişkileri konusunda kendini henüz kanıtlayamamış olan bir kuaförün verdiği gelin başı fiyatları elbette farklılık gösterecektir. 

2.Aksesuar ve Ekipman Yeterliliği

Gelin başı yapan kuaför, aksesuar ve ekipman anlamında bir gelinin isteyebileceği tüm imkanları karşılıyorsa gelin başı fiyatları konusuna direkt olarak etki eder. Gelin tacı, boncuk, süsleme, toka, saç bandı gibi pek çok aksesuar kaliteli ve iyi bir kuaförde bulunması gerekenler arasındadır. Bu noktada gelin başı fiyatları, kullanılan aksesuarın çeşitliliğine göre değişmektedir diyebiliriz. 

3.Ek Hizmetler

Gelin başı yaptıranlar en özel günlerinde mükemmel bir görüntüye ulaşmak için çabalarlar. Bu sebeple düğün stresinin de verdiği baskıyla, bulundukları kuaförün ek hizmetleri sayesinde biraz da olsa rahatlamak isterler. Bu noktada gelin başı fiyatları meselesine gelinin yararlandığı ek hizmetler de dahil olur. 

4.Hijyen

Gelin başı fiyatlarını sektöre göre daha düşük tutan kuaförlerin hijyeni sağlamak adına yaptıkları çalışmalar için bütçe ayırdıklarını söyleyemeyiz. Gelin başı fiyatları ve diğer hizmetleri maliyetine göre hazırlayan kuaförlerin, gelin başı fiyatları genel olarak birbirine benzer. Özellikle pandemi döneminde maske, ürünlerin özel deterjan ve temizleyicilerle oldukça titiz bir şekilde temizlenmesi ve çalışanların kişisel bakımı gibi pek çok ürün için belli bir bütçe ayıran kaliteli kuaförler haklı olarak bunu hizmetlerine ve gelin başı fiyatları konusuna yansıtmaktadır. 

5.Lokasyon 

Gelin başı fiyatları konusunu etkileyen bir diğer faktör ise lokasyondur. Kuaförlerin gelin başı konusunda deneyim kazanabilmesi için müşteri kitlesinin merkezi bir yerde olması ve farklı gelin başı modelleri hakkında bilgi sahibi olması oldukça önemlidir. Bu sebeple müşteri yoğunluğunun az olduğu ve müşteri kitlesini belli sınırlar içinde tutan kuaförlerin gelin başı konusunda tecrübesiz olması şaşırılacak bir konu değildir. İstanbul’da merkezi semtlerden olan bakırköy ve florya gibi gelin başı konusunda adını duyurmuş kuaförlerin yer aldığı semtlerde gelin başı yaptırmak oldukça mantıklıdır. Gelin başı florya ve gelin başı bakırköy gibi semtlerde gelin başı yaptırmak daha küçük semtlerde gelin başı yaptırmaktan daha güvenilir olacaktır. 

W Hair Concept İle Mutlu Gelinler! 

En özel gününüzde gelin başı için kaliteli ve güvenilir bir kuaför arıyorsanız en doğru yerdesiniz! Düğününüzün güzel geçmesi için kendinizi mutlu hissetmeniz çok önemli. Bu sebeple gelin başı yaptıracağınız kuaförün kalitesi, hijyeni, deneyimi ve müşteri ilişkileri gelin başı modelinizin içinize sinmesi için oldukça önemli kriterlerdir. 

W Hair Concept olarak 15 yıllık geliştirdiğimiz kuaförlük deneyimimizle sizlere en özel gününüzde güzel bir gelin başı hizmeti sunmak için yanınızdayız! Gelin başı fiyatları konusunu ve kaliteyi etkileyen hiçbir özelliği es geçmiyor en özel gününüzde sizleri mutlu edebilmek için büyük bir çaba gösteriyoruz! Hayatınızın en özel gününü W Hair Concept ile güzelleştirin!

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53