W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar? – Ucuza Gelin Makyajı Olur Mu?

En Özel Gününüzü Güzel Bir Makyajla Taçlandırın! 

Gelin makyajı, gelinliği, saçı tamamlayan ve gelinin güzelliğini ortaya çıkaracak olan en önemli adımdır. Gelin makyajı normal makyajlardan farklı olarak daha kapatıcı ve göz alıcı şekilde yapılmalıdır. Uzun saatler süren düğün ve fotoğraf çekimleri gelin makyajı konusunu önemli bir hale getirmektedir. Bu sebeple düğün yapmayı planlayan kişiler gelin makyajı araştırmasına girmektedirler. Gelin makyajı fiyatları ise tam olarak burada karşımıza çıkmaktadır. Sektörde çok fazla gelin makyajı yapan kuaför bulunmaktadır fakat bu kuaförlerin fiyatlarına etki eden ve gelin makyajı fiyatlarını etkileyen faktörler değişiklik göstermektedir. 

Gelin makyajı fiyatları, kuaförün konumuna ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz gelin makyajı ile daha yüksek fiyatlı gelin makyajı arasındaki farklar oldukça fazladır. Biz de yazımızın devamında gelin makyajı fiyatları ve fiyatları etkileyen faktörlere değindik. Gelin makyajı fiyatları arasındaki farkı merak ediyor ve kaliteli gelin makyajı için gerekli olan özellikleri öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz…

Gelin Makyajı Fiyatları Kalitesini Belirler Mi? – Uygun Fiyatlı Gelin Makyajları Ne Kadar Dayanıklı? 

Gelin makyajı ücretleri birçok özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Fakat bunlardan önce gelinliğiniz için en uygun makyajın ne olduğuna siz karar vermelisiniz. Karar verdiğiniz makyaj stiline göre gelin makyajı fiyatları da değişiklik gösterecektir. Bunun sebebi ise soft makyajda kullanılan ürünler ile glam makyajda kullanılan ürünlerin farklı olmasıdır. Glam makyajda daha simli ve farklı farlar, kapatıcı fondötenler kullanılırken, soft makyajda daha hafif ürünler tercih edilmektedir.

1. Alanında Uzman Makyözler – Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin makyajı fiyatları konusunu etkileyen en önemli özelliklerden biri, kuaförün alanında uzman bir makyöz ile çalışıp çalışmıyor olmasıdır. Makyaj dünyasına yeni girmiş bir makyöz elbette güzel makyajlar yapabilir fakat düğün gibi telafisi olmayan özel gecelerde mutlaka uzman bir makyöz ile çalışılmalıdır. Profesyonel bir makyözün makyaj yapma şekli ve makyajın uzun saatler kalması için uygulayacağı teknikler, makyaja yeni başlamış makyözlerle aynı olmayacaktır. Bu sebeple alanında adını duyurmuş ve uzman bir makyözle çalışan kuaförler, gelin makyajı fiyatlarını deneyimsiz makyözlerle çalışan kuaförlere göre daha farklı tutacaktır. 

2. Kullanılan Ürünler – Gelin Makyajı Fiyatları 

Gelin makyajı fiyatları meselesini etkileyen en önemli özelliklerden bir diğeri ise kullanılan malzemelerdir. Gelin makyajı yapan kişinin profesyonel olması tek başına yeterli değildir. Kullanılan ürünler kaliteli ve suya dayanıklı seçilmelidir. Son derece kapatıcı ve yoğun yapılan gelin makyajları, kalitesiz ve cilde zarar veren maddelere sahip kimyasallardan oluşan yalnızca ucuz diye kullanılan ürünlerle yapılamamalıdır. Bu sebeple gelin makyajı fiyatları kullanılan ürünlerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Makyaj ürünleri bütçesini yüksek tutan, cilde yararlı, kapatıcı ve akmayan ürünler kullanan bir kuaför ile kozmetik ürününün yalnızca fiyatına göre satın alan bir kuaförün elbette gelin makyajı ücretleri farklılık gösterecektir. 

3. Makyaj Provası – Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin makyajı provası gelinler için oldukça önemli bir konudur. Her gelin en güzel gününde yaptıracağı makyajın önceden nasıl göründüğünü bilmek ister. Bu sebeple kuaförlerin makyaj provası yapması gerekmektedir. Gelin makyajı provası yapmayan kuaförler düğün günü başına ne geleceğinden habersiz makyaj yapmaya başlarlar. Bu sebeple gelin makyajı fiyatları, makyaj provası yapan kuaförler ve yapmayan kuaförler arasında değişkenlik göstermektedir. 

4. Hijyen – Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin makyajı fiyatları konusunda en çok atlanan ve aslında en önemli özelliklerden biri olan hijyen konusu, her kuaförün dikkat etmesi gereken bir özelliktir. Kozmetik ürünlerinin fırçalarının yıkanmış olması, göz kaleminin daha önce başkasının gözünde kullanılmamış olması, kişiye özel makyaj süngerinin kullanılıyor olması hijyen konusu içinde sayılabilecek oldukça önem taşıyan unsurlardır. Bu sebeple gideceğiniz kuaförün hijyen kurallarına dikkat edip etmiyor olmasına göre tercih yapmalı ve cilt sağlığınızı korumalısınız. Hijyene dikkat etmeyen ve kozmetik ürünlerine yeterli bütçe ayırmayan kuaförler ile her gelin için özel fırça, sünger kullanan ve temizlik konusunda oldukça hassas davranan kuaförlerin gelin makyajı fiyatları arasında fark görülmesi elbette şaşırtıcı değildir. 

En İyi Gelin Makyajı W Hair Concept’te Yapılır!

Gelin makyajı, gelinler için en özel günün tamamlayıcısı olan bir adımdır. Bu sebeple makyaj yaptırırken gelin makyajı fiyatları konusundan ziyade kuaförün kaliteli olup olmadığına ve alanında deneyimli makyözlerle çalışıp çalışmadığına dikkat etmelisiniz. En güzel gününüzde göz kamaştırıcı bir makyaj ile unutulmaz anlar yaşamak için W Hair Concept sizleri bekliyor!

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53