W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Düğününüzün Temasını Gelin Saçınızla Tamamlayın

Hangi Düğün Konseptinde Hangi Gelin Başı Tercih Edilmeli?

Gelin saçınızın ve makyajınızın uzun süre hatırlanmasını ve herkesin hayran olmasını mı istiyorsunuz? Düğünün tüm detayları birbiriyle bağlantılı… Güzel bir düğün geçirmek için aslında bu detayların tümünde göz alıcı bir uyum yakalamanız gerekiyor. Bu noktada, ilk yapacağınız da güzelliğinizi, düğün mekanınıza ve konseptinize uygun olarak planlamak! 

Hangi gelin saçı hangi düğüne uygun? Hangi düğün mekanlarında en çok hangi saç stilleri tercih ediliyor, merak ediyor musunuz? Düğün mekanlarına göre gelin saçı önerileri sıraladığımız yazımızda, düğününüz için oluşturduğunuz temaya en çok uyacak havalı saç modellerine yer verdik.

Düğün Mekanlarına Göre Gelin Saçı Önerileri

Tüm detaylar birbirini tamamlasın! Düğün konseptinize uygun olan gelin saçı modellerini tercih ederek ilham verici bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Kır Düğünü

Çiçek kokuları eşliğinde, doğayla baş başa romantik bir düğün yapmak istiyorsanız bu doğallığı saçınıza da yansıtarak mükemmel bir uyum yaratabilirsiniz. Kırık veya dalgalı fönlü olarak açık gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Konseptinizle uyum sağlaması açısından çiçekli gelin tacı da kullanabilirsiniz. Kır düğünü için gelin başı önerilerimiz:

 

Düğün Salonu

Rengarenk ışıkların, balonların ve süslemelerin olduğu bir düğün salonunda evlenmeyi planlıyorsanız gelin saçınızı, mekanın enerjisini yansıtan enerjik ve canlı bir modelde tercih edebilirsiniz. Buklelerin yüzünüzün iki yanından döküldüğü hareketli bir saç modeli ya da gösterişli bir tepe topuzu konseptinizle uyum sağlayabilir. Düğün salonu için gelin başı önerilerimiz:  

  

 

Sahil Düğünü

Dalgaların romantik seslerinin size eşlik ettiği duygu dolu bir sahil düğünü yapmayı seçtiyseniz özgürlükçü tarafınızı açığa çıkaran rahat ve sade gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Belki bir dağınık örgü, belki de bolca kabartılmış bir atkuyruğu, sizi tam da hayal ettiğiniz gibi yansıtabilir, ne dersiniz? Sahil düğünü için gelin başı önerilerimiz:  

  

Nikah Salonu

Düğün tercihinizi sevdiklerinizle birlikte olacağınız, daha samimi ve küçük bir törenden yana kullandıysanız sıkı topuz modelleriyle ortamın şıklığına uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca şapka ve vualet kullanarak nikahınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Nikah salonu için gelin başı önerilerimiz:  

 

Gelin Başınız, Aslında En Doğal Aksesuarınız

Düğün mekanlarına göre gelin saçı tercihi yapabilirsiniz, evet ama en önemlisi kendinizi nasıl hayal ettiğiniz ve görmek istediğiniz. Önceliğiniz sizi mutlu edecek bir gelin saçı modelini deneyimlemek olsun. Bu yüzden, hangi gelin saçı hangi düğüne uygun diye düşünmek yerine, ben hangi saçla daha mutlu olurum sorusuna öncelik verebilirsiniz.

En iyi gelin başı kuaförü W Hair Concept, sizin tarzınıza ve beklentilerinize uygun olarak tasarladığı gelin saçı modelleriyle güzelliğinizi taçlandırıyor. Düğün konseptinize uygun saç modelinizi belirlemek için W Hair Consept’i ziyaret edebilirsiniz.

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53