W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kısa Saçlar İçin Gelin Başı Modelleri-Düşündüğünüzden Çok Daha Fazla Seçeneğiniz Var!

Kısa Saçın Rahatlığından Vazgeçemeyenlere Gelin Başı Önerileri

Yalnızca uzun saçların daha kolay şekil verilebilir olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kısa saçlarla da modaya uygun, ilham verici ve romantik gelin başı modellerini deneyimleyebilirsiniz. 

Bohem, feminen, doğal… Tarzınız neyse ve düğününde nasıl bir hava yaratmak istiyorsanız hepsi için uygun bir model var! İsterseniz topuz isterseniz atkuyruğu! Kısa saçlar için gelin başı modellerini önerdiğimiz listemizi incelemeden kararınızı vermeyin…

“Topuz Yaptırmak İstiyorum Ama…”

Gelin saçı modeline karar vermenin sizin için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bir de saçlarınız kısaysa düğününüzde hiç de hayal ettiğiniz gibi görünmeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Bu noktada, kısa ve şık kesilmiş saçlara, uzun ama bakımsız bir saça göre daha kolay şekil verileceğini benimseyerek işe başlayabilirsiniz. Saçınızın kısa olmasının, güzelliğini etkileyemeyeceğini öğrendiğinize göre modellerimize geçebiliriz. Taze çiçeklerle birlikte kullanabileceğiniz kısa saç gelin topuzu için bir krepe tarağı, tel toka ve saç spreyi yeterli! 

Hayal Ettiğiniz Şıklığı Gelin Tacı ile Yakalayın

Kısa saçlar için gelin başı modellerini, şık bir taç ve duvakla tamamlayarak göz alıcı bir konsept yaratmanız mümkün! 

Fransız Esintileri: Vualet 

Özellikle Fransız dantelli gelinliklerle müthiş bir uyum yakalayan vualetler, yüzünüzü ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Pastel tonlarda yapacağınız bir makyaj ve sade bir gelin başı modeliyle vualet kullanarak bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.

Kısa saçlı gelin başı modellerinde en sık tercih edilen aksesuarlardan biri de şapka… Sade ve şık bir gelinlikle kombinlendiğinde ne kadar zarif görüneceğinizi tahmin bile edemezsiniz!

Kısa Gelin Saçının En Şık Hali: Örgülü Gelin Başı

Topuz size klişe mi geliyor? O halde sizin için bir önerimiz var; kısa gelin saçı modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de örgülü modeller… Hem düz hem de dalgalı olarak kullanabileceğiniz havalı tarzıyla fark yaratmak isteyen tüm gelinlerin tercihi!

Daha Gösterişli Bir Model İsteyenlere…

Kısa saç kullanmayı seviyorsunuz ama yine de hayalinizdeki gelin saçı bambaşka bir model mi? Onun da çözümü var. At kuyruğu, topuz ve örgü olarak kullanabileceğiniz parça çıtçıtlar ve açık saç kullanımı için yarım ay çıtçıtlardan faydalanabilirsiniz. Kısa saç gelin topuzu yaptırmak isterseniz de hazır halde bulunan topuz çıtçıtlarından saçınızın rengine en uyumlu olanı kullanabilir, herkesi şaşırtabilirsiniz!

Başarılı Bir Kuaför, Kısa Saçtan Harikalar Yaratabilir!

Kısa gelin saçı nasıl olur diye endişelenmenize gerek yok! Doğal çiçek, taç ve taşlı aksesuarlarla istediğiniz gibi bir şıklığa kavuşmanız mümkün! Önemli olan sizin enerjiniz… 

Saç stiliniz, düğün hazırlıklarının en önemli aşamalarından biri… Seçeceğiniz kısa gelin saçı modelinin, karakterinizi ve iç dünyanızı yansıtmasına öncelik verebilirsiniz. Fark yaratacağınız kısa gelin saçı modellerini, dekolteli gelinliklerle tamamlayarak gören herkesi büyüleyebilirsiniz.

W Hair Consept, kısa saç gelin saçı tasarımında göz kamaştıran işler çıkarıyor. Siz de W Hair Consept ile kusursuz bir gelin saçına sahip olabilirsiniz!

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53