W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Başı Aksesuarları – Saç Modelinizi Göz Alıcı Hale Getirin!

Unutulmayacak Günde Göz Alıcı Bir Saç! 

Gelinliğinize uygun makyaj ve saç modelini seçtikten sonra gelin başı aksesuarları modeli seçme adımına geçilir. Gelin başı modelinize uygun aksesuar bulmak saç modelinizi seçtiyseniz oldukça kolaydır. Yine de gelin başı aksesuarları seçerken zorlanıyor ve saç modelinizin ne olacağı ile ilgili kararsızlık yaşıyorsanız gelinlik modelinizle hangi saç modellerinin yakışacağı ile ilgili kuaförünüzden fikir alabilirsiniz.

Yazımızın devamında düğün yapmayı planlayan, gelin başı modelleri arasında seçim yapamayan ya da saç modeline karar vermiş fakat gelin başı aksesuarları arasında kaybolan gelinler için gelin başı aksesuarları için öneriler verdik. Siz de gelin başı için aksesuar bakıyor ve detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız yazımızın devamını inceleyerek gelin saçı aksesuarları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gelin Başı Aksesuarları İle Saç Modelinizi Ön Plana Çıkarın! 

Gelin adayları gelinlik, makyaj ve saç modeli gibi pek çok adımın kusursuz olarak tamamlanmasını ister. Gelin başı aksesuarları da tam olarak bu noktada özenle seçilmesi gereken aksesuarlardandır. Gelin başı modelinin ön plana çıkmasını sağlayan ve saç modelini güzelleştiren gelin başı aksesuarları, saç modeline uygun seçildiği kadar gelinlik ve makyajla uyumlu olup olmamasına göre de seçilmelidir. 

Gül Şeklinde Gelin Başı Aksesuarları 

Gül şeklinde gelin başı aksesuarları romantik bir saç modeli seçen gelinler için oldukça uygun bir seçim olacaktır. Gül şeklinde gelin saçı aksesuarları en çok balık model ve sırt dekolteli gelinliklerin üzerine yakışacaktır. Abartılı ve gösterişli gelinliklerin havasına pek de uygun olmayacaktır. Bu sebeple zarif ve romantik bir havaya sahip gelinlik tercih edecekseniz üzerine gül şeklinde gelin başı aksesuarları seçebilirsiniz. 

İnci Detayları Olan Gelin Başı Aksesuarları

İnci gelinlerin yalnızca saç aksesuarı olarak kullandığı bir model değildir. Gelinler inciyi küpe, kolye ve bileklik olarak da sıklıkla kullanırlar. İnci model gelin başı aksesuarları helen gelinlik modellerinin üzerinde romantik ve zarif bir görüntü yaratacaktır. Helen gelinlik modeli tercih edecek gelin adaylarının alttan dağınık topuz yaptıkları saç modellerinin üzerine gelin başı aksesuarı olarak inci detaylı aksesuarlar seçmesi oldukça yerinde bir tercih olacaktır. 

Fileli Gelin Başı Aksesuarları

Fileli gelin başı aksesuarları vintage bir görüntü yaratmak isteyen gelinlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir gelin başı aksesuarıdır. Mini gelinliklerin ya da yırtmaçlı gelinlik tercih eden gelinlerin fileli gelin başı aksesuarları ile görüntüsünü mükemmel bir şekilde tamamlayabileceğini söyleyebiliriz. Bunun yanında helen model gelinlikler ile kullanacağınız fileli gelin başı aksesuarları ile bohem bir görüntü yaratabilir ve sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz.

Çiçekli Taç Şeklinde Gelin Başı Aksesuarları

Çiçekli taç şeklinde gelin saç aksesuarları, prenses model gelinlik seçen gelin adaylarının kurtarıcı aksesuarlarından biridir. Gösterişli görünümün tamamlayıcısı olan çiçekli taç şeklinde gelin saç aksesuarları; gül, yaprak, orkide, papatya gibi çiçek figürlerinden tasarlanmıştır. Papatyalı gelin başı aksesuarları daha çok açık havada yapılan ya da kır düğünlerinde tercih edilebilir. Diğer çiçek modelleri ise ister kapalı alanda ister açık havada düğün yapmak isteyin her atmosfere rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Gelinliğinizi ve saç modelinizi seçtikten sonra kusursuz bir dokunuş yapmak için gelin başı aksesuarlarınızı oldukça dikkatli seçmeniz gerekir. Bu sebeple iyi bir kuaförde gelin başı modelleri konusunda uzman ve deneyimli kişilerle yaptığınız seçimlerle görünümünüzü tamamlayabilir ve hayatınızın en özel gününde göz alıcı bir havaya kavuşabilirsiniz…

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53