W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır? Makyajınızla Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın!

En Güzel Gününüzde Güzelliğinizle Göz Kamaştırın!

Gelin makyajı, gelinliği ve saçı tamamlayan en önemli hazırlık aşamasıdır. Gelin makyajı gelinin kendisini en iyi hissedeceği şekilde yapılmalıdır. Gelin makyajı yapan kuaförler, gelin makyajı yaparken birçok özelliğe dikkat etmelidir. Hijyen, zaman, ek hizmetler ve gelinin rahat etmesini sağlayacak tüm unsurları gözden geçirmeli ve rahat bir makyaj yapım aşaması planlamalıdır. 

Düğünü yaklaşan gelinlerin bu dönemde en çok araştırdığı konu ise gelin makyajı nasıl yapılır ve gelin makyajı modelleri konusudur. Gelin makyajı yapan kuaförleri araştırmadan önce gelinliğinizin tarzını ve beğenilerinizi gözden geçirmelisiniz. Gelinliğim ağır bir makyaja uygun mu yoksa daha sade gelin makyajı mı yapmalıyım sorularını kendinize sormalısınız. Burada asıl mesele gelinlik modelinizden ziyade en özel gününüzde yüzünüzün nasıl görünmek istediğini bilmenizdir. Sade gelin makyajı ile soft bir hava yakalayabilir, gösterişli bir makyaj ile ise göz alıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz. 

Yazımızın devamında gelin makyajı nasıl yapılır sorusuna ve beğenilerinize göre tercih edebileceğiniz gelin makyajı modelleri konusuna yer verdik. Siz de düğününüz için hangi gelin makyajı modelini seçmeliyim diyorsanız yazımızı okumaya devam ederek kafanızdaki soruları aydınlatabilirsiniz…

Gelin Makyajı Modelleri – Kendinizi Unutulmayacak Bir Düğüne Hazırlayın! 

Gelin makyajı, yaptıracağınız saç modeli ve gelinliğiniz ile uyumlu olmasının yanında, kendinizi en güvenli ve rahat hissedeceğiniz şekilde yapılmalıdır. Kullanılan makyaj malzemeleri suya ve neme dayanıklı, akmayan ürünler olmalıdır. En özel gününüzde makyajınız da size uyum sağlamalıdır. Bu sebeple makyajınızın provasını yaptırmanız ve kaliteli bir kuaför tercih etmeniz oldukça önemlidir.  

Soft Gelin Makyajı

Soft gelin makyajı, yüzünde makyajın ağırlığını hissetmek istemeyen ve doğal görünümlerden hoşlanan kadınlar için yapılan gelin makyajı ismidir. Soft gelin makyajı pek çok gelin makyajı modelinde olduğu gibi birbirinden değişik tonlarda yapılabilir. Toprak tonları, pembe, gri, mavi gibi pek çok tonla yapılabilir.

Glam Gelin Makyajı

Glam gelin makyajı çarpıcı ve asi bir gelin makyajı modeli arayanlar için oldukça uygun bir seçenektir. Glam gelin makyajı, gölgeli göz makyajı ve son derece kusursuz bir ten makyajı ile yapılan özellikle asimetrik kesim gelinliklerle mükemmel bir uyum yakalayacak gelin makyaj modelleri arasındadır. Siyah far ya da koyu kahverengi farlarla yapılan gölgeli göz makyajları gelinliğinizin havasını bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. İddialı ve havalı bir görünüm tercih edenler için gelin makyaj modelleri arasından glam makyaj rahatlıkla önerilebilir.  

Porselen Gelin Makyajı

Porselen gelin makyajı, tenin kusursuz bir şekilde kapatıldığı ve gözlerin son derece çarpıcı gösterildiği gelin makyajı modelleri arasındadır. Porselen gelin makyajı, gelinlerin en çok tercih ettiği makyajlardan olup, tamamen akmayan ve suya dayanıklı ürünlerle yapılmaktadır. En özel günde cildinizin kusursuz ve gözlerinizin çarpıcı görünmesini istiyorsanız porselen gelin makyajı modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

W Hair Concept İle En Özel Gününüzde Makyajınızla Göz Kamaştırın! 

Cildin kusursuz ve tek tonda, gözlerinizin ise çarpıcı bir görünüme ulaşması, düğününüzde hem fotoğraflarda güzel çıkmanızı hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple gelin makyajı yapan kuaförler arasından en iyi kuaförü bulmanız oldukça önemlidir. 

W Hair Concept olarak gelin makyajı konusunda kendisini kanıtlamış deneyimli makyözlerimiz ile çalışıyor ve özel günleriniz için kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de düğününüzde kendinizi özgüvenli ve mutlu hissetmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz!  Gelin makyajı konusunda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızın yaptığı gelin makyajlarını incelemek için sayfamızı ziyaret edin!

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53