W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Başı Topuz Modelleri

Gelinliğinize En Uygun Topuz Modeli İle Zarafetinizi Tamamlayın! 

Düğün telaşı içinde olan kadınların gelinliklerini seçtikten sonra en önemli aşamalarından biri olan saç modeli seçme konusu oldukça kafa karıştırıcı bir konudur. Gelin başı modelleri içinde en çok tercih edilen gelin başı topuz modelleri ise düğününde saçını topuz yaptırmak isteyen kadınların seçim yapmakta zorlandığı konulardandır. Çünkü gelin başı topuz modelleri de kendi içinde pek çok çeşide ayrılır. 

Gelin başı topuz modelleri arasında seçim yapmak için ise gelinliğinizin üzerine nasıl bir saç modelinin yakışacağını düşünmelisiniz. Gelinliğiniz balık model ise farklı gelin başı topuzları, prenses model ise daha değişik gelin başı topuzları tercih etmelisiniz. Biz de yazımızda gelin başı topuz modelleri hakkında bilgiler vererek düğün telaşında olan ve gelin başı topuzu yaptırmak isteyen kadınların kafasındaki karışıklığı gidermeye çalıştık.  Eğer siz de gelin başı topuzu yaptırmaya karar verdiyseniz ve modeller arasında seçim yapamıyorsanız gelin başı topuz modelleri hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Gelin Saçı Topuz Modelleri – Gelinliğinizin Güzelliğini Ön Plana Çıkaran Modeller

Gelin başı topuz modeli yaptırmaya karar verenler gelinliğinin modeline ve yüz şekline göre gelin topuz modelleri bakmalıdır. Gelin başı topuz modelleri hem makyajınızı hem de gelinliğinizin güzelliğini ortaya çıkaracak şekilde yapılmalıdır. Yaptırdığınız gelin başı topuzunun güzelliği kadar rahat olup olmamasına da dikkat etmelisiniz. Düğününüzde uzun saatler ayakta kalıp dans edeceğiniz için saç modelinizi de ona göre seçmelisiniz.

Kabarık Gelin Topuzu

Kabarık gelin başı topuzu modelleri genellikle balık model gelinlik giyen gelinlerin tercih ettiği bir modeldir. Balık model gelinlikler sade ve zarif göründüğü için dikkatin saçta toplanması kabarık gelin topuzu modelleri rahatlıkla kullanılabilir. Kabarık gelin topuzu modelleri genellikle tepeden bağlanarak ve aksesuarlarla bütünleştirilerek yapılır. Fakat isteğe göre daha sade ve aksesuarsız kabarık gelin topuzları da yapılabilir.

Düşük Gelin Topuzu 

Düşük gelin topuzu sade ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen gelinler için en uygun seçenektir. Hafif dalgalı bir maşa yapılarak alttan toplanan saçlar aksesuarlarla zenginleştirilerek prenses model ya da balık model gelinliklerin üzerinde muhteşem bir görüntü oluşturur. Düşük gelin topuzu modelleri her gelinliğe uyum sağlayabilecek bir model olduğu için zarif ve sade bir görünümden hoşlanan tüm gelinlerin kurtarıcı saç modellerindendir.

Romantik Gelin Topuzu 

Romantik gelin topuzu, gelin saçı topuz modelleri içinde en gösterişli modellerden biridir. Saçların maşa ile kıvrılıp dağınık bir şekilde toplandıktan sonra yanlardan açılması ile yapılır. Genellikle alttan toplanan romantik gelin topuzu mini gelinliklerle oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır. Mini gelinliklerin havasını bambaşka bir seviyeye taşıyacak romantik gelin topuzları, balık model gelinliklerle de rahatlıkla tercih edilebilir. 

Örgü Gelin Topuzu 

Örgü gelin topuzları, gelin saçı modelleri arasında yukarıda bahsi geçen her topuz modelinin içinde kullanılabilecek bir modeldir. Dilerseniz kabarık gelin başı modeli dilerseniz de düşük gelin topuzu içinde örgü kullanabilir ve yaptırdığınız gelin başı modelini örgü gelin topuzuna çevirebilirsiniz…

En özel gününüzde kendinizi en iyi hissedeceğiniz gelin başı topuzunu yaptırmanız son derece önemli. Bu sebeple gelin başı yaptıracağınız kuaförü iyi seçmelisiniz. Yaptıracağınız gelin başı modeli ile en özel gününüzde kendinizi mutlu ve özgüvenli hissedin…

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53