W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Tacı Modelleri ve Fiyatları-Mutluluğunuzu Işıltılı Bir Taçla Gösterin!

Güzelliğinizi Taçlandırın!

Her gelin, düğününde etrafa ışıltılar saçan bir prenses gibi görünmeyi hayal eder.  Gelinliğinizi tamamlayacağınız gösterişli bir taçla tam da hayallerinizdeki gibi görünebilirsiniz. Taç kullanmaya karar vermeden önce yapmayı düşündüğünüz saç modelini ve gelinliğinizi belirleyebilir; düğününüzün şıklığını, tacınızın parlaklığıyla birleştirebilirsiniz. 

İsterseniz sade bir gelinlikle isterseniz de her detayı ayrı bir şıklık barındıran gösterişli bir modelle gelin tacını kombinleyebilirsiniz. Gelin tacı modellerine göz atmadan önce, kendinize en uygun gelin tacını nasıl seçeceğinize bakalım.

Toplu Bir Gelin Saçı mı Hayal Ediyorsunuz Yoksa Açık mı?

Gelin saçınızın; gelinliğinizi, yüz şeklinizi ve kişisel tarzını ortaya çıkaracağını unutmayın. Gelinliğinizle doğru şekilde tamamlayamadığınız bir saç modeli, şıklığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden seçeceğiniz saç modelinizle kullanacağınız gelin tacını mutlaka uyumlu parçalardan tercih etmelisiniz.

Çiçekli Gelin Tacı

Gelinliğiniz için sade ve şık bir model tercih edecekseniz saçınızı da bu gelinliğe uygun olan doğal bir modelde kullanabilirsiniz. Doğal bir görünüm elde etmek için düz veya kırık fönlü olarak yaptırdığınız gelin saçınızı, temanıza uygun olarak çiçekli gelin tacı modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Aksesuarınızda kullanacağınız gelin tacı çiçeğinize kendiniz karar verebilir, şıklığınızı en sevdiğiniz çiçeklerle tamamlayabilirsiniz. Çiçekli gelin tacı önerilerimiz:

Gelinliğinizi minimalist bir model seçip gelin tacınızı ön plana çıkararak tüm dikkatleri üzerinize çekebilir; gelin tacı çiçeğiniz ile el buketinizi kombinleyerek de hem doğal hem de estetik bir görüntü sergileyebilirsiniz. Doğal çiçekli gelin tacı fiyatları: 200-300 TL 

Prenses Gelin Tacı

“Bu gecenin prensesi benim.” diyen gelinler, gösterişli prenses gelin tacı modellerini tercih ediyor. Prenses gelin tacı, çok şık bir aksesuar olduğu için isterseniz açık isterseniz de toplu saç modellerinizde tercih edebilirsiniz. Prenses gelin tacını, kabarık ve şık bir modelde gelinlikle kombinleyerek tüm davetlilerin beğenisini kazanabilirsiniz.  Prenses gelin tacı önerilerimiz:

Prenses gelin tacı fiyatları ortalama olarak 150-300 TL aralığında değişiyor. 

Sade Gelin Taçları

Sadeliğin şıklığını sevenlere… Doğal bir makyaj ve abartıdan uzak bir saç modeliyle tamamlayabileceğiniz gelin taçları ile romantik bir hava yaratabilir, zarifliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. 

Sade gelin taçlarını, dağınık bir topuzla kullanarak zarafetinizi tamamlayabilir, herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Sade gelin tacı fiyatları: 80-200 TL 

Gelin Tacı, Güzelliğinizin Son Dokunuşu…

Düğün gününüzde saçınız ve makyajınızla harika bir görünüm sağlamak, hayallerinizdeki gibi bir gelin olmak için şık bir gelin tacı seçebilirsiniz. Kullanacağınız gelin saç aksesuarları ile tepeden tırnağa uyumlu bir görünüm sergileyebilir, tarzınızı dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

Gelin tacı modellerine karar verirken saç modelinizi ve gelinliğinizin tarzını göz ardı etmeden seçim yapabilirsiniz. V, kayık veya straplez yakalı sade gelinlik modellerinde, şıklığınızı ön plana çıkaracak çiçekli ve sade gelin taçlarını kullanabilirsiniz. Güzelliğinizi yansıtmak için kullanacağınız prenses gelin tacını da aynı şekilde prenses veya balık model bir gelinlikle tamamlayabilirsiniz.

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53