W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

“Neden Gelin Başı Yaptırmalıyım?” Diye mi Merak Ediyorsunuz?

Düğününüzde Saçınızın Nasıl Olmasını Hayal Ediyorsunuz?

Her kadın, kendi düğününde gerçek bir masaldaymış gibi hissetmek ister. Bu yüzden saçınızın, makyajınızın, gelinliğinizin, ayakkabınızın, davetiyenizin, aklınıza gelebilecek her şeyin kusursuz olmasını arzu etmeniz çok doğal. Gelinliğinizi ayarladınız, şimdi sıra saçlarda… Neden gelin başı yaptırmalısınız, biliyor musunuz?  

Düğününüz hayatınızın en unutulmaz günlerinden biri, bu nedenle harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak bir saç modeli planlamanız gerekir. İçinde kuğu gibi göründüğünüz bir gelinliğin içinde gündelik saçlarınızla görünmek istemezsiniz, öyle değil mi? 

Neden Gelin Başı Yaptırmalısınız? Gelin Başı Yaptırmak Gerekli mi?

En büyük hayalinizin güzel görünmek olduğunu biliyoruz. Düğününüzde kusursuz görünmek istiyorsanız profesyonel gelin başı kuaförlerinden destek alabilirsiniz. Yüz yapınıza ve düğün konseptinize uygun olan saç tasarımının yapılması, makyajınızın tonlarının belirlenmesi, gelin saçına uyumlu olan aksesuarların seçilmesi ve doğru saç rengini kullanmanız konusunda gelin başı yapan kuaförlerden yönlendirmeler alabilirsiniz. Günlük kullanımda bile şekil vermekte zorlandığınız kısa saçlar için kaynak veya çıtçıt saç gibi destekleyici aksesuarlarla daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

“Gelin Başı İçin Kuaföre Gitmeli miyim?” Diye Düşünüyorsanız Aradığınız Cevap Burada!

Saç modellerinin yapım videolarını izliyor ve aynı şekilde yapabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gelin saçı yapımı, düşündüğünüz kadar basit bir iş değil. Profesyonel bir dokunuş gerektiren, incelikleri olan önemli bir süreç ve gelin başı kuaförlerinin bu konuda size önemli yardımları olabiliyor.

  • Gelin başı kuaförü, yüzünüze yakışmayan bir saç rengine sahipseniz düğün öncesinde sizi bu konuda yönlendirerek doğru tona kavuşturuyor ve hayatınızın en önemli gününde çok daha güzel görünmenizi sağlıyor.
  • Düğün günü yoğun işleme maruz kalacak saçlarınız ve yüzünüz için bakım ve maskeler hazırlayarak sağlıklı görünümü korumanıza yardımcı oluyor.
  • Kararsız gelinlerin yüzlerine en çok yakışacak gelin saçı modellerini belirleyerek güzelliklerini yansıtmalarına yardımcı oluyor.
  • Gelin başı yapan kuaförler, istenilen model ve saçın durumuna göre provalar düzenleyerek gelin saçı yapımını son ana bırakmıyor. Bu şekilde, içinize sinmeyen veya değiştirilmesini istediğiniz kısımları, önceden fark etmenizi sağlıyor.

Gelin Başı Kuaförleri, Sizi Nasıl Mutlu Ediyor?

Kolay şekillenmeyen kuru saçlara sahip olabilirsiniz ya da kısa saç kullanmayı seviyor, bu yüzden de düğününüzde nasıl bir model tercih edeceğinizi belirleyemiyor da olabilirsiniz. Gelin başı kuaförleri, tam bu noktada sizlere yardımcı oluyor. Düğün öncesi saç bakımlarınızı gerçekleştirerek ışıl ışıl parlayan, hacimli ve dolgun saçlarla estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. 

Saçlarınızın hayal ettiğiniz gibi görünmesi için W Hair Consept’i ziyaret etmeye ne dersiniz? Düğün fotoğraflarınızda saçlarınızın çok daha iyi bir görünümde olması için son derece profesyonel kadrosuyla hizmet veren W Hair Concept, saç bakımını üstlendiği her gelini mutlu bir şekilde uğurluyor!

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53