W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En İyi Damat Tıraşı Modelleri

En Özel Gününüze Mükemmel Bir Saçla Hazırlanın!

Her damat gibi siz de bu önemli günde gözleri üzerinizde toplamak, hayranlıkla seyredilmek istiyorsunuz. Bunun da yolunun mükemmel bir görünümden geçtiğini biliyorsunuz. Görünümünüzün en stratejik tamamlayıcılarının da saç ve sakalınız olduğunun farkındasınız. Peki düğün gününüzde dikkat çekici bir damat tıraşı için neler yapmalısınız?

Eskiden damat evinde yapılan damat tıraşı günümüzde kuaförlerde tam kapsamlı bir bakım uygulaması olarak gerçekleştiriliyor. Damadın saç ve sakal tıraşı ile cilt bakımı yapılarak en mutlu gününe hazırlanması sağlanıyor. Dolayısıyla damat tıraşı bir ekip çalışmasına dönüyor. Siz de yakında damat olacak ve damat tıraşı yaptıracaksanız görmenizi istediğimiz damat tıraşı modelleri var. Bu modelleri incelemek için yazımızı okumaya devam edin…

Klasik Damat Tıraşı Modelleri

Standartlaşmış kısa saç damat tıraşı modeli en çok tercih edilen olarak karşımıza çıkıyor. Şık bir damatlıkla klas bir görüntü sergilemek isteyenler saçlarını ve sakallarını bu şekilde tercih ediyor. Kirli sakal da bu damat tıraşına çok yakışıyor.

Katlı Kesim Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı örnekleri arasında katlı saç kesimlerini de gösterebiliriz. Yuvarlak yüz yapısına sahip olanlar hacimli ve katlı saç modelleriyle daha hareketli bir görüntü yakalayabilirler. Damat tıraşı nasıl olmalı diyenler için bu modeli örnek verebiliriz.

Yana Taranmış Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı modelleri arasında yine klasik ama stil sahibi bir model olan yana taranmış saçlar var. Damat tıraşı kısa ve uzun saçlarda bu modelde çok şık duruyor. Sprey ya da jöle ile bir tarafa sabitlenen saçlar, düğün gününüzde tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlıyor.

Doğal Dalgalı Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı nasıl olmalı diye düşünen ve klasik modellerden hoşlanmayanlar için doğal görünümlü damat tıraşını önerebiliriz. Uzun saçlı damatların tercih edebileceği bu saç modelinde hem romantik hem de natürel bir görüntü yakalanmaktadır.

Pompadour Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı için vintage bir görünüm isteyenler Elvis saçı olarak bilinen pompadour saç modelini tercih edebilirler. Farklı ve çarpıcı bir görünümle kalıpların dışına çıkmayı düşleyenler için en güzel modellerden biri de bu!

Yanlar Kısa Üstler Uzun Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı için son zamanlarda yanların kısa, üstlerin uzun kesildiği modeller tercih ediliyor. Fön çekilerek kullanılan bu saç modelinde oldukça tarz ve yakışıklı bir görüntü elde ediliyor.

Uzun Damat Saçı Modelleri

Damatların uzun saçlı olması çok alışıldık bir durum olmasa da uzun saçlı damatlar için de çok güzel saç modelleri var. Örgülü, topuz ya da açık saç modelleri arasından kişinin yüz hatlarına, yaşına, damatlığının tarzına ve beğenilerine uygun seçimler yapılabiliyor. Sizin de saçınız uzunsa sayfamızdaki uzun damat tıraşı modelleri içinden seçim yapabilirsiniz.

Hipster Damat Tıraşı Modelleri

Damat tıraşı modelleri arasından son olarak hipster damat tıraşından bahsedelim. Stilini hipster tarzı olarak tanımlayan çılgın damatlara bu saç modelleri çok yakışacak. Damat tıraşı yaptırmadan önce mutlaka bu seçeneklere de göz gezdirin.

Mükemmel Bir Düğün İçin İyi Bir Kuaför Şart!

Damat tıraşı modelleri arasından siz de beğenilerinize uyan ve size en çok yakışacağını düşündüğünüz stili tercih edebilirsiniz. Ancak düğün gününüzün kusursuz geçmesi için iyi bir kuaföre ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Damat tıraşı fiyatları ucuz olan kuaförlerin profesyonelliğini sorgulayın ve tercihinizi kaliteden yana yapın.

Damat tıraşı nasıl olmalı, damat tıraşı örnekleri içinden seçim nasıl yapılır ya da damat tıraşı fiyatları nedir gibi sorularınız için W Hair Concept ile tanışın!

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53