W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erkek Çocuklar İçin En Güzel Saç Modelleri

Yakışıklı ve Tarz Sahibi Küçük Beyler…

Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de birbirinden güzel saç modelleri var. Aileler çocuklarının zamana ayak uyduran ve bakımlı bir görünüme sahip olmalarını istedikleri için erkek çocuk saç modellerini takip ediyorlar.

Peki en çok tercih edilen erkek çocuk saç modelleri neler? Çocuklarınız için farklı ve yeni ne deneyebilirsiniz? Her yaşa uyacak saç stilleri sayfamızda…

Klasik ve Orta Uzunlukta Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk saç kesim modelleri arasında ilk sırada klasik ve orta uzunlukta saç modelleri yer alıyor. Hem her yaştan çocuk için kullanılabilir olması hem de modasının hiç geçmemesiyle sıklıkla tercih ediliyor. Kendi tarzını bulmaya çalışan çocuklar için yeni stilleri de denemeye olanak tanıması nedeniyle kuaförler tarafından öneriliyor.

Kaküllü Erkek Çocuk Saç Modelleri

Özellikle sarışın ve kumral erkek çocuklar için tercih edilen bu model, renkli gözlerin ve güzel bir yüzün açığa çıkarılmasında en ideal saç stilidir. Ense boyunda saçlar ve kaşların üzerinde biten kaküller ile çocuklar sevimli ve modern bir görünüme sahip olabiliyorlar. Erkek çocuk saç tıraşı arayanlar aileler kaküllü saç kesimini tercih edebilirler.

Mohawk Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk saç kesim seçenekleri arasında mohawk saç modelleri de var. Başın en üst kısmında saçların uzun bırakıldığı, yanların ise tamamen kesildiği bu model özellikle futbolcular tarafından tercih edildiği için çocukların ilgisini çekiyor. Erkek çocuk kısa saç modelleri arasında modası geçmeyenlerden biri de bu.

Asker Tıraşı Saç Kesimi

Artık gelenekselleşmiş asker tıraşı, özellikle küçük yaş çocuklar için tercih edilen bir modeldir. Hem saçların gürleşmesi hem de kolay kullanılması nedeniyle ailelerin ideal saç stilidir. 5 yaş altındaki çocuklara sempatik bir görünüm kazandıran asker tıraşı, çocukların sevimliliğine sevimlilik katmaktadır.

Uzun ve Dağınık Erkek Saç Modelleri

Erkek çocuklar genellikle saçlarına müdahale edilmesinden çok hoşlanmazlar. Dolayısıyla bu aşamada ailelerin kurtarıcısı uzun ve dağınık saç modelleri olabilir. Doğal bir görünüm kazandıran uzun ve dağınık saç modelleri, çocukların kendilerini daha özgür hissetmesini sağlamaktadır.

Hipster Erkek Çocuk Saç Kesimi Modelleri

Son zamanların çocuklar arasında en ilgi gören saç modellerinden biri de hipster saç kesimi. Erkek çocuk saç tıraşı olarak hipster kesiminde yan taraflardaki saçlar sıfıra yakın şekilde tıraş edilirken orta bölümlerde belli miktar saç bırakılmaktadır.

Dalgalı Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk saç modelleri uzun seçenekleriyle de aileler için fikir oluşturabiliyor. Kıvırcık saçlı çocuklar için tercih edilen dalgalı saç kesimleri, saçları daha dolgun ve havalı gösteriyor. Bakımı zor olan dalgalı saçlar, stil sahibi küçük adamların en çok tercih ettiği saç modellerinden oluyor.

Mantar Model Saç Kesimi

Erkek çocuk saç modelleri arasında küçük yaşlarda çok sık kullanılan mantar şeklinde saç kesimi de var. Başın üst kısmındaki saçların yanlardan daha uzun bırakılması şeklinde olan mantar model saç kesimi çocuklarımıza daha sevimli bir görünüm kazandırıyor. Ancak yaş büyüdükçe mantar model saç kesimi tercih edilmemeye başlanıyor.

Çocuğunuzun Yaşına Göre En Uygun Saç Kesimini Kuaförünüzle Belirleyin!

Her saç modeli her yüze uymayabilir. Dolayısıyla erkek çocuk saç tıraşı için kuaförünüzün önerileri belirleyici olacaktır. Yüz hatlarına, yaşına, fiziksel özelliklerine ve karakterine uygun bir saç tasarımı çocuğunuzun kendini daha mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

Erkek saç modelleri hakkında fikir almak, 9 yaş erkek saç modelleri ve 11 yaş erkek saç modelleri seçenekleriyle çocuklarınızın yaşına uygun saç stillerine sahip olmalarını sağlamak, çocuklarınıza özel hizmet almak için W Hair Concept ekibiyle tanışın…

[widget-138]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53