W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ağda Yaptırmanın Yararları

İpeksi Bir Ten ve Canlı Bir Görünüm İçin Ağda Yaptırın!

Cilt güzelliği özellikle kadınların en çok önem verdiği konulardan biri. Kişisel bakımını düzenli olarak yapan kadınların en büyük sorunu ise istenmeyen tüyler. Bu tüylerden kurtulmaya çalışırken çekilen çileler de çabası. Ancak son yıllarda geliştirilen lazer epilasyon vb. teknolojilerle tüylerden arınmak kolaylaşmaya başladı. Yine de lazer epilasyon yaptıramayan ya da tercih etmeyenler klasik ağda uygulamalarından vazgeçmiyorlar.

Ağda, kısa zamanda ve sağlıklı şekilde istenmeyen tüyleri yok ettiği için de tercih ediliyor. Peki ağda yaptırmanın yararları neler? Kadınlar neden ağda yaptırmalı? Ağdanın avantajlarına yakından bakalım.

Temiz ve Pürüzsüz Bir Görünüm Sağlar

Ağda yaptırmanın avantajları olarak pürüzsüz bir ten, estetik ve göze hoş gelen bir görüntü elde edilmesi vardır. Dolayısıyla bu durum görünüşüne önem veren kadınların ağda yaptırmayı tercih etmesinin en önemli sebebidir. Uzun süreli rahatlık hissi için ağda yaptırmak avantajlıdır.

Hijyenik ve Pratiktir

Ağda yaptırmanın yararları arasında en önemlilerden biri de her yerde ve her zaman yapılabiliyor oluşudur. Marketlerde ve kozmetik dükkanlarında rahatlıkla bulabileceğiniz ağda malzemeleri ile kısa sürede tüylerinizden arınabilirsiniz. Ayrıca hijyenik olan ağda işlemi cildiniz için de herhangi bir dezavantajlı durum oluşturmaz.

Ölü Hücrelerden Arındırır

Ağda peeling etkisi yarattığı için vücudunuzdaki ölü hücrelerden arınmanızı sağlar. Ağda yaptırmanın avantajları arasında cilt yüzeyindeki ölü deriyi temizlemesi de yer almaktadır. Böylece cildiniz daha pürüzsüz olur.

Batık ve Kıl Dönmesini Azaltır

Ağda yaptırmak kıl dönmesini ve batık oluşumunu azalttığı için de yararlı bir işlemdir. Jilet ile alınan tüyler bir süre sonra batık oluşturabilir ve cilt yüzeyine çıkmayarak iltihap oluşturabilir. Bu nedenle ağda kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Kıl Kökleri Daha Geç Uzar

Ağdanın faydaları arasında kıl köklerinin geç uzamasını sağlaması da vardır. Jilet kullanarak temizlenmiş bir bölgedeki tüylerin kökleri yerinde kaldığı için hiçbir zaman pürüzsüz bir görüntü elde edilemez. Özellikle koltuk altı ve genital bölgelerde rahatsız edici bir his ve görüntü yaratır.

Jilet ile temizlenen tüyler, daha hızlı uzamakla birlikte daha kalın çıkar. Ağda yaptırmak ise tüylerin geç uzamasına yardımcı olur. Hatta tüyler zamanla daha zayıf ve ince çıkarlar.

Kötü Kokuları Önler

Ağda yaptırmanın yararları arasında kötü kokuları önlemesi de var. Özellikle en çok terleyen bölgelerden olan koltuk altında oluşan kötü kokuları ağda ile önlemek mümkün.

Nemli bir bölge olan ve bakterilerin üremesine müsait bir zemin olarak dikkat çeken koltuk altı bölgesindeki kılların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Jilet ile yapılan temizlik tam olarak verimli olmadığı için ağda yaptırmak koltuk altı bölgesinde uzun süreli konfor için avantaj oluyor. Aynı zamanda genital bölgedeki koku oluşumunu da ağda yaptırarak minimuma indirebilirsiniz.  

Özgürlük ve Konfor Sunar

Dilediğiniz elbiseyi giymek, yazın özgürce denize girmek ve uzun süre pürüzsüz bir cilt istiyorsanız ağda yaptırmalısınız. Ağda yaptırmanın avantajları arasında en önemlisi yaz – kış istediğiniz kıyafeti giyebilmenizdir herhalde. Endişesiz bir sosyal hayat istiyorsanız ağdanın avantajları ile tanışmalısınız.

Kendinize Bir İyilik Yapın, Tüylerinizle Vedalaşın!

Son yıllarda sir ağdaların etkisi daha uzun sürmeye başladı. Doğal özleri ve farklı kıl yapılarına göre üretilmeleri nedeniyle kadınlar ağda yaptırmaya daha sıcak bakıyorlar. Sir ağda yaptırmanın yararları ve zahmetsiz olması onu tercih edilir kılıyor.

Siz de ipeksi bir cilt, pürüzsüz bacaklar ve özgür bir hayat istiyorsanız ağda yaptırmalısınız. Hem kişisel bakımınız hem de hijyen için ağda yaptırarak günlük yaşamınıza konfor katabilirsiniz.

[widget-133]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53