W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kuaförde Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları-Yumuşacık Bir Tene Sahip Olmaya Hazır mısınız?

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri Fiyatları Nedir?

Ağdanın acısını ve jiletin bir günlük çözümünü kenara bırakın! Kuaförde erkek lazer epilasyon uygulamaları ile tam da hayal ettiğiniz gibi pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. En hassas ciltlerde bile kullanıma uygun olan erkek lazer epilasyon uygulaması ile kendinizi her an hazır hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

En güvenli ve etkili sonuçları elde etmek için cilt tonunuza ve kıl köklerinize uygun olarak seçilecek lazer epilasyon cihazı ile çekici bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz? 

İstenmeyen Tüyleriniz İçin Kesin Çözüm!

Bacak kıllarınızdan rahatsız olduğunuz için spor salonuna giderken sürekli jilet kullanmak zorunda mı kalıyorsunuz? Ya da göğüs kıllarınızdan şikayetçi olduğunuz için tüm düğmelerinizi mi kapatıyorsunuz? Kuaförde erkek lazer epilasyon uygulaması ile bunların hiçbirine gerek kalmayacak! Ağdanın tahriş edici ve kızartıcı etkisinden, jiletin tek günlük çözümünden ve tüy dökücü kremlere harcadığınız paralardan erkek lazer epilasyon uygulaması ile kurtulabilirsiniz.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Kuaförde erkek lazer epilasyon fiyatları; cildinizin tonuna, kıl köklerinizin yapısına ve yoğunluğuna bağlı olarak kaç seans geleceğinize göre değişiyor. Kulak, yanak ve kaş arası gibi bölgelerin fiyatı, daha yoğun kıl olan bölgelere göre daha uygun olabiliyor. Tüm vücut erkek epilasyon fiyatları, koyu ten rengine sahip ve yoğun kılları olan kişiler için oldukça ekonomik bir seçenek. Ortalama bir vücut yapısına sahipseniz 8 ila 10 seansta kesin çözüm vadediliyor; ancak jilet ve ağda kullanımına bağlı olarak batık probleminiz varsa seans süreleri uzayabiliyor. 

Kuaförde erkek lazer epilasyon fiyatları hangi paketi tercih edeceğinize göre değişiklik gösterebilir, bunun için en net ve doğru fiyat bilgisini almak için steril ve başarılı bir salondan ilk randevu oluşturabilirsiniz. Erkek lazer epilasyon paket fiyatları konusunda ortalama bir bilgi vermek adına şunları sıralayabiliriz.

  • TÜM BACAK: 25–30 dakika tedavi süresi-300-500 TL seans ücreti
  • YÜZ BÖLGESİ (KAŞ ARASI-KULAK-YANAK): 5’er dakika tedavi süresi-100-150 TL seans ücreti
  • TÜM KOL: 25–30 dakika tedavi süresi-300-500 TL seans ücreti
  • GÖĞÜS: 20-25 dakika tedavi süresi-300-500 TL seans ücreti
  • SIRT: 20-25 dakika tedavi süresi-300-500 TL seans ücreti
  • BOYUN VE ENSE: 10-15 dakika tedavi süresi-150-200 TL seans ücreti
  • KOLTUK ALTI: 10-15 dakika tedavi süresi-150-250 TL seans ücreti

Tüm Vücut Erkek Epilasyon Fiyatları Daha mı Uygun?

Kuaförde erkek lazer epilasyon fiyatları, salondan salona değişiklik gösterebilir. Bu noktada size, yaptığınız ödemenin karşılığını alabilmek ve sağlığınızdan ödün vermemek için hijyenik bir ortamda lazer yaptırmanızı önerebiliriz. Genel olarak koyu renkli ve yoğun kıllara sahip bir vücut yapınız varsa erkek lazer epilasyon paket fiyatları, tek seansa göre sizin için daha uygun olabilir. Tüm vücut erkek lazer epilasyon fiyatları da sizin için oluşturulan özel paketler dahilinde belirlenir.

Sizi Rahat Eden Tüylerden Zahmetsizce Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Ağda veya jiletle tıraş olsanız bile teninizde kalan o siyahlıklar sizi de rahatsız ediyor mu? Kuaförde erkek lazer epilasyon uygulamaları, son dönemde yoğun talep gören ve herkesin olumlu sonuçlar aldığı bir yöntem. Özellikle koyu renkli kıl köklerine sahip olan erkekler, temiz ve pürüzsüz hissetmek için sıkça tercih ediyor.

Tüylerinizin sosyal yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin! Birkaç seanstan sonra etkileri gözle görülmeye başlayan ve acı hissettirmeyen erkek lazer epilasyonunu deneyin! W Hair Concept, bakımlı ve özgüvenli hissedebilmeniz için sizleri kalıcı ve kesin bir çözümle tanıştırmak istiyor…

[widget-141]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53