W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Damat Sakal Tıraşı Nasıl Olmalı? – Tarzınızı Bakımınızla Yansıtın!

Sinek Kaydı Damat Tıraşı Yerini Farklı Sakal Modellerine Bıraktı!

Tıpkı giyim trendleri gibi kadın ve erkekler için saç kesimi modası da yıllar geçtikçe değişiyor ve çeşitleniyor. Bu durumun en büyük kırılmasını ise özellikle damat sakat tıraşı ve damat saç sakal modelleri arasında görüyoruz. Geleneksel damat tıraşı algısı halen devam etse de sinek kaydı tıraş modern bir çizgiyi takip eden ve sakallarına önem veren beyler arasında artık tercih edilmiyor….

Peki, sinek kaydı damat tıraşı artık tercih edilmiyorsa yerine ne geçti, sakal modelleri arasında hangisi artık damat tıraşı için popüler? Düğün telaşında olan ve kendisine uygun bir damat tıraşı kesimi arayan damatlar için tercihlerini kolaylaştıracak bir liste hazırladık. Son moda damat sakal tıraşı trendlerini de içinde bulunduran listemizde kendi yüz tipinize, tarzınıza ve sakallarınızın yapısına göre uygun damat sakal modelleri ile karşılaşacaksınız!

İlk Olarak Damat Sakal Modelleri İçinden Tarzınızı Belirleyin!

Damat tıraşı algısı her zaman erkeklere şık bir kesim ve sinek kaydı bir damat tıraşı olarak lanse edilse de son yılların modasında damat saç sakal modelleri çok daha özgür ve karakteristik. Dolayısıyla damat sakal tıraşı nasıl olmalı merak edenler için söyleyebiliriz ki; düğün ortamına yakışır özen gösterildiği sürece her boyda damat sakal modelleri gayet hoş karşılanabilir ve oldukça da şık durur.

Ancak, doğru tarzda ve doğru kesimde bir damat sakal tıraşı yaptırmak düğün deneyiminiz için oldukça önemli. Kendinizi beğeneceğiniz ve en mutlu günlerinizden birinde özgüvenle “dolaşacağınız bir damat sakalı için hangi tarzın sizlere daha çok yakışacağını belirlemeniz gerekiyor. Uzun bir sakalınız varsa nasıl yapmalısınız, damat sakalı kısa modeller için sizlere neler sunuyor gelin bir yakından bakalım…

Uzun Sakallı Damat Tıraşı – Bakımlı ve Göz Alıcı Uzun Sakallar!

Sakallı damat tıraşı olur muymuş hiç demeyin! Son yılların gençleri düğünlerinde özellikle sakallı damat tıraşı modellerini tercih ediyorlar. En mutlu günlerinde, önem verdikleri ve özenle baktıkları sakallarından ayrılmak istemeyen damatların en çok tercih ettiği sakal modelleri arasında birçok sakallı damat tıraşı stili bulunuyor.

Damat sakal tıraşı için uzun modelleri tercih edebilirsiniz… Geleneksel bakış ile kıyaslandığında oldukça farklı ve sanki olmazmış gibi gelen bu durum artık genç damatlar arasında çok yaygın! Özellikle hacimli ve gür sakal modelleri ile sevdiklerinize göz alıcı bir görünüm sunabilir ve bakımlı uzun sakallarınızla günü şık bir şekilde kurtarabilirsiniz. 

Peki uzun sakallı damat tıraşı yalnızca sakalların bırakılması mıdır? Tabii ki hayır! Damat sakal tıraşı uzun sakallar için şık bir fön ile bakımlı görününüm sunar. Görkemli damat sakal tıraşı, nizami sakallar ve sakallarınıza ne kadar güzel baktığınızı gösteren bir görünümle sevdiklerinizin önüne çıkabilirsiniz. Özenle şekil verilip taranan sakallarınız hangi boyda olursa olsun şık bir damat sakal tıraşı sizlerin düğün yıldızı olmasını sağlayacak!

Damat Sakal Tıraşı Kısa Modeller Nelerdir? – Modern Bir Görünüm Elde Edin!

Kısa kirli sakal modası son yıllarda oldukça revaçta. Tabii bu durum damat tıraşı modellerinde de görülüyor. Sinek kaydının yerini alan kirli sakal damat tıraşı için en revaçta kısa sakal seçeneklerinden biri. Tabii kirli sakal kullanmak için de bazı önemli faktörler bulunuyor. Öncelikle kirli sakalın her saç modeline yakıştığını söyleyebiliriz ancak damat sakal tıraşı seçiminizi kirli sakaldan yana kullandıysanız saçlarınızı öne çıkaracak bir özenle tüm görünümüzü tamamlamalısınız.

Yalnızca kirli sakal değil, farklı kesimlere sahip damat sakal modelleri bulunuyor. Damat sakalı her damat için bakımlı olması gerekirken aynı zamanda tarzınızı yansıtan özgün damat saç sakal modelleri ile havalı bir görünüm kazanmanıza da yardımcı oluyor. 

İsterseniz sinek kaydı yaptırabilir, isterseniz bıyık ve sakal kesimlerinizde farklılık yaratarak unutulmaz gününüzde en tarz halinizle sevdiklerinizin karşısına çıkabilirsiniz. Kısa sakallı damat tıraşı modelleri farklı numaralarda kesim teknikleri ve bıyık ve sakalların ilgi çekici şık bir tarzda kullaıldığı modeller ile en özel günlerde sizlere akılda kalıcı bir tarz yaratma imkanı veriyor. Tek yapmanız gereken damat sakal tıraşı modelleri içinden kendinize en uygun ve beğendiğiniz bir modeli seçmek!

[widget-144]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53