W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Damat Tıraşı Modelleri – Bakımlı ve Şık Bir Görünüm Elde Edin

Farklı Stillere Sahip Damatlar İçin En İyi Damat Tıraşı Modelleri 

Düğün günü yaklaştıkça gelin ve damat keyifli koşturmacalar içinde eksiklerini tamamlamaya ve düğünlerinin mükemmel olması için uğraşmaya devam ederler. Düğün günü yaklaştıkça provalar artar ve hazırlıkların en önemlisi gelinler için gelin başı, damatlar için ise damat tıraşı uygulamasıdır. Damat tıraşı modelleri ise her damat için farklılık gösterebilir ve her tarzı yansıtan farklı kesimlerde damat saç modelleri kuaförler tarafından uygulanmaktadır.

Damat saç tıraşı modelleri arasından kendilerine uygun bir model seçmek isteyen her damat ilk olarak hangi modelin onlara yakışacağına karar vermelidir. Ancak bunun için öncelikle damat saç tıraşı ve damat saç tıraşı modelleri nelerdir bilinmesi gerekir. Damat saç sakal modelleri nelerdir biraz yakından bakalım…

Stilinizi En Özel Gününüze Yansıtacaksınız!

Her damat kendi stiline uygun, kesimiyle özgüven tazeleyeceği ve farklılık kazanacağı bir damat tıraşı hayal eder. Dolayısıyla damat tıraşının önemi en güzel ve unutulmayacak günler için farklı bir yerdedir. Damat saç stilleri farklı yüz tipleri için farklı etkileri göstereceğinden farklı türdeki damat tıraşı modellerini bilmek önemlidir. 

Kendinizi yansıtmanızı, sevdiklerinizin önünde çok daha özgüvenli durmanızı ve ileriye bırakacağınız anıların fotoğraf karelerinde yıllar sonra bile doğru tercihi yaptığınızı anlamanızı sağlar doğru bir damat saç modeli seçmek. 

Erkek saç modelleri günden gne şekilleniyor ve her zaman farklı erkek saç tıraşı şekilleri hem günlük kullanım hem de özel günler için revaçta oluyor. Bu nedele, damat saç modelleri her erkeğin saç tipine ve yüz şekline göre şekillense de en trend damat saç modelleri nelerdir kısa bir özet geçmekte fayda var…

Şık Bir Görünüm: Pompadour Damat Saç Modeli 

En klasik damat tıraşı stilleri arasında gelen pompadour damat saç tıraşı modelleri, klasikten vazgeçmeden elegan bir görünüm yakalamayı tercih eden damatların ilk tercihleri arasında. Özellikle 60’lı yılların en popüler saç kesim stillerinden biri olan pompadour aynı zamanda Elvis kesim olarak da biliniyor. Düz ve kabarık saçlı erkeklerin rahatlıkla tercih edebileceği damat saç tıraşı modelleri arasında yer alan pompadour damat tıraşı modası geçmeyecek kült bir model.

Düs Damat Tıraşı Modeli İle Genç ve Tarz Bir Stil

Elvis kesim pompadour saç modelinden farklı olarak düs damat tıraşı, yanların kısa kesilerek saçın üst bölümlerinin uzun bırakıldığı ve arkaya doğru taranarak şık bir görüntü oluşturan saç modelleri arasındadır. Yalnızca damat tıraşı modelleri arasında değil, günlük kullanım için sıkça tercih edilen erkek saç kesim çeşitlerindendir. 

Oldukça yakışıklı bir görünüm kazandıracak olan erkek saç modellerinden biridir. Dolayısıyla damat tıraşı için tercih edilen ilk stillerin başında gelir.

Hipster Damat Saçları İle Farkınızı Ortaya Koyun

Damat saç stilleri arasında en farklı görünümü hipster modasını takip eden damatlar yakalayacak! Hipster kesim damat tıraşı özellikle asi ve aykırı tarza sahip olan, salaş düğünlere damga vurmak isteyen damatlar arasında yaygın olarak kullanılıyor. Özenli damat tıraşı ve gösterişli sakalları ile sevdiklerinin karşısına çıkmak isteyen damat adayları farklı tasarım saç kesimlerini tercih etmektedir. 

Damat tıraşı için hipster tarzı tercih eden damat adayları, kendi stillerini en gösterişli biçimde ortaya koyacak!

Katlı Kesim Damat Saçları – En Şık Damat Saç Modelleri Arasında!

Damat tıraşı modelleri arasından karar verirken hangi modeli daha çok beğendiğiniz değil; yüz tipinizin hangi damat tıraşı modelini daha iyi yansıtacağı olmalıdır. Yuvarlak yüzlüler ile daha keskin hatlara sahip yüz biçimleri aynı damat saç stillerini yansıtmaz. Katlı kesim stilleri özellikle yuvarlak ve kare yüz şekline sahip damatlar için harika bir tercih olabilir. Özellikle saçlarınızın üst kısmının kabarık durması yuvarlak yüzlerinizi daha uzun gösterebilirsiniz. 

Klasik Damat Tıraşı Modeli 

Saçların geriye doğru tarandığı, hacimli bir görünüme sahip olan saç modeli özellikle şık bir konsept düğün yapmayı amaçlayan damat adayları arasında klas görünüm için tercih ediliyor. Saçlarınızın doğal görünümünü değiştirecek usta dokunuşlar ile ulaşabileceğiniz klasik damat saç traşı, sizlere doğal görünümünüzü koruyarak şık bir duruş kazandırır. Damat saç modelleri kısa ya da uzun saçlı olmanıza göre değişse de her damat rahatlıkla klasik kesim erkek saç modellerini tercih edebilir. 

Uzun Saçlı Damatlar İçin Özgür Damat Tıraşı Modelleri

Omuzlarınıza kadar uzun saçlarınız varsa damat tıraşı için hiç endişelenmenize gerek yok! Damat tıraşı modelleri arasında belki de en farklı modellerin yapılabileceği erkek saç modelleri uzun saçlardır. İsterseniz şık bir örgü topuzu, isterseniz ıslak görünüme sahip ciddi bir topuz yapabilirsiniz. Daha doğal ve salaş bir görünüm kazanmak isteyen ve düğünlerinin ortamı bu saç stiline uygun olan damatlar için damat tıraşı modelleri arasında özgür bırakılan fönlü saçlar ve şık kesimli bir sakal da bulunmaktadır. 

Vintage Damat Saç Modeli – Eskilerden Yansıyan Şıklık

Geçmişin esintilerini takip ediyorsanız ve vintage tarzda giyiniyorsanız sizin için en uygun modellerden biri aslında her birimizin aşina olduğu hafif ıslak görünümlü, yüz tipinize göre sağa veya sola yatırılarak kullanılan damat tıraşı modeli size düğününüzde şık ve zarif bir hava verecek!

Yana Taranmış Damat Saç Stilleri İle Klasik ve Kibar Bir Görünüm

Özellikle uzun yüzlü damatlar için en kullanışlı ve şık damat tıraşı modelleri arasında yer alan yana taranmış damat saç modeli, yüzünüzün daha orantılı olmasını sağlayacak. Yanları kısa bırakılarak üstleri, yüz tipinize göre sağa ya da sola yatırılmış damat saç kesimi, sizlere klasik bir görünüm kazandıracak. 

W Hair Concept İle En Bakımlı Damat Siz Olacaksınız!

Her tarzdan damat için farklı stillere sahip damat traşı modelleri ile siz de kendi stilinizi rahatlıkla yansıtacak ve hayranlık yaratan özgün bir stille öne çıkacaksınız! Damat tıraşı modası her geçen gün kendini yenilerken artık düğünlerde daha tarz ve farklı bir havaya sahip birçok damat görmek mümkün!

W Hair Concept olarak her tarzdan damat adayının en özel gününde yıllardır sektör içinde biriktirdiğimiz deneyimimiz ve profesyonel saç tasarımcılarımız ile yanlarında oluyoruz! Yüksek standartlardan memnun kalacağınızın garantisini veriyor ve sizleri en şık damat tıraşı modelleri için şubelerimize bekliyoruz! En iyi damat tıraşı modelleri ve en uygun damat tıraşı fiyatları için W Hair Concept kalitesi ile vakit kaybetmeden siz de tanışın!

[widget-144]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53