W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Çok Tercih Edilen Saç Boyası Renkleri

En Güzel Saç Boyaları Neler?

Saç renginiz imajınızın en önemli unsurudur. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaran, ifadelerinizi tamamlayan, kıyafetlerinizin bile daha hoş görünmesini sağlayan saç renginizdir.

Araştırmalar gösteriyor ki kadınlar senede 2 kez saçlarının rengiyle oynuyor. Herkes kendine en çok yakışacak saç rengini arıyor. Bu noktada ten renginiz, yüz şekliniz, yaşam tarzınız başta olmak üzere pek çok etken ortaya çıkıyor. Kuaförler tüm bu etkenlerden yola çıkarak sizi mutlu edecek saç rengini buluyorlar.

Peki bu sene en çok tercih edilen saç boyası renkleri neler? En popüler saç renkleri hangileri? Yılın cool saç renklerine ve trendlerine bakalım…

Küllü ve Soğuk Kahve Saç Renkleri

En çok tercih edilen saç boyası renkleri her sene olduğu gibi bu sene de kahve tonlarında seyrediyor. Her cilt rengine uyabilen küllü ve soğuk kahve saç renkleri, kadınları en mutlu eden tonlardan. Özellikle sonbahar gelirken kahve saç renkleri çok hoş duracaktır.

Bitter Çikolata Saç Rengi

Bitter çikolata saç rengi hiçbir zaman eskimeyen renklerden. En çok tercih edilen saç boyası rengi olarak çikolata kahvesini deneyerek gizemli ve havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle kısa saçlarda bitter çikolata saç rengi inanılmaz havalı duruyor.

Bronz Saç Rengi

En güzel saç boyası renkleri arasında bronz tonlar da var. Buğday tenlilere çok yakışan bronz saç rengi 2022’de de karşımıza sıkça çıkacak. Saçlarınızda değişiklik yapmak istiyor ve büyük değişimlerden korkuyorsanız bronz saç rengi tam size göre.

Karameli Saç Rengi

En güzel saç boya renkleri listemizde karamel saç rengi her sene olduğu gibi bu sene de var. Krem karamel, bal karamel tonları mükemmel bir seçim olacaktır. Hem sportif hem şık kıyafetlerinize uyacak bir saç stili için denemenizi öneriyoruz.

Badem Kahve Saç Rengi

Kahvenin birbirinden güzel tonları var. Bunlardan biri de badem kahve saç rengi. Gençler tarafından sıkça tercih edilen bu renkle hareketli, canlı ve enerjik bir görüntü yakalayabilirsiniz. En popüler saç renkleri arasında badem kahve saç rengi de var.

Bakır Saç Rengi

Saçlarında iddialı değişiklikler yapmayı sevenler için havalı bakır tonları en popüler saç renkleri arasında gösteriliyor. Klasik saç renklerinden sıkılanlar için de çarpıcı bir değişim olarak bakır renkler öneriliyor. “Sultan bakırı saç rengi” olarak da bilinen bu popüler renk size de çok yakışabilir!

Pastel Saç Renkleri

En güzel saç rengi listemizde dikkat çekici tonlar da var. Pembe, mor, mavi ve yeşil gibi saç renkleri özellikle genç kadınlar arasında sıkça tercih ediliyor. Ancak bu tonların kullanılması biraz zor. Hem rengin elde edilmesi için saça yoğun bir işlem uygulanıyor hem de saçınızı düzenli olarak boyamanız gerekiyor.

Sütlü Kahve Saç Rengi

En çok tercih edilen saç boyası renkleri arasında sütlü kahve de var. Doğal ve ışıltılı görünümü nedeniyle 2021’de ve 2022’de trend olan sütlü kahve saç rengi, hem modern hem şık bir görünüm yaratmanızı sağlamanın en önemli anahtarı.

Bal Köpüğü Saç Rengi

Özellikle açık renkli kadınlara yakışan bal köpüğü saç rengi en çok tercih edilen saç boyası rengi listemizde favorilerimizden biri. Orta uzunluktaki saçlarda oldukça farklı bir hava yaratıyor bu renk.

Fındık Kahve Saç Rengi

Popüler saç renkleri ve trendlerini takip edenler fındık kahve saç renginin de favori olduğunu bilirler. Fındık kabuğu rengindeki kahve hem kızıla kaçan tonları hem de doğal görünümüyle dikkatleri  üzerinize toplamanızı sağlayacak.

Kızıl Kahve Saç Rengi

Sonbaharın olmazsa olmazı, en çok tercih edilen saç boyası rengi kızıl kahve. Hem mevsimin renklerine uyum sağlayan hem de iddialı bir görüntü yaratan kızıl kahve saç rengi tonlarıyla kendinize güzel bir değişiklik armağan edebilirsiniz.

Altın Sarısı Saç Rengi

En popüler saç renkleri olarak altın sarısı hiç eskimiyor. Altın sarısı saç rengi açık tenli kadınlara çok yakışıyor. 2021 trend saç renleri arasında yer alan altın sarısı saç rengi ile imajınıza bir ışıltı katabilirsiniz.

Soğuk Sarı Saç Rengi

Ünlülerin saç rengi olarak da aşina olduğunuz soğuk sarı saç rengi en güzel saç boyası renkleri arasında. Yaz mevsiminde hem doğal hem de güzel görünmek isterseniz soğuk sarı saç rengini deneyebilirsiniz.

En Güzel Saç Boyası Size En Çok Yakışandır!

En çok tercih edilen saç boyası renkleri listemiz bu şekilde. Popüler saç renkleri arasından siz de denemek istediğiniz tonları saçınızda görebilirsiniz. Ancak kuaförünüzle birlikte karar vermeniz gerektiğini unutmayın. Çünkü saç boyası seçerken kaş renginiz, ten renginiz, göz renginiz, saçınızın yapısı ve şekli dahi çok önemlidir.

En güzel saç boyası renkleri için gelin W Hair Concept kataloğunu inceleyin, size en yakışacak modeli bizimle birlikte bulun…

[widget-131]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53