W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kadınlar İçin En Yeni Saç Kesim Trendleri

Bu Senenin Dikkat Çekici Saç Modelleri

Kadınlar için saçlarının ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok herhalde. Doğal ve dikkat çekici bir tarza sahip olmak isteyen kadınlar aralıklarla saçlarında yeni stiller deniyorlar. Her sene değişen saç kesim trendleri, ünlülerin saçlarında yaptıkları değişiklikler ya da fenomenlerin önerileri bu durum üzerinde etkili oluyor.

Bu yıl kadın saç kesim trendleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine kısa modeller üzerine yoğunlaşmış görülüyor. Orta uzunlukta ve kısa saç kadın modelleri özellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Peki bu senenin kadın saç kesim trendleri ne? Kadınlar hangi tarzda saç kesimlerini tercih ediyorlar? Ya da kendine yakışan saç modelini bulmak isteyenler için seçenekler ne? Sizin için kadın saç modelleri hakkında merak edilenleri ve farklı kadın saç modellerini derledik. Yazımızı okumaya devam edin…

Yandan Ayrımlı Küt Bob

Kadın saç modelleri arasında son yıllarda Bob saç kesimi çok moda. Bob saç kesimi çene hizasında yapılan saç kesimleridir. Özellikle yuvarlak yüzlü kadınlara yakışan Bob saç kesimi bu sene de iddialı. Kullanımı çok kolay olan bob saç modeli, yandan ayrımlı şekilde kesildiğinde daha tarz duruyor. Yüzü yuvarlak olan kadınlar bob saç modeli ile yüzünün yan taraflarını gizleyebiliyorlar.

Eğimli Kısa Bob

Kadın saç trendleri arasında bob kesimin eğimli modelleri de var. Cansız saçlara sahip olan kadınlar eğimli kısa bob kesim sayesinde saçlarına hacim katabilirler. Kullanımı da kolay olduğu için dalgalı ya da düz şekil verilebilen bob saçlarla daha güzel ve alımlı hissetmek mümkündür.

Shaggy Bob

Kadın saç kesim modelleri arasındaki Shaggy kesim saçlar hem aşırı güzel duruyor hem de bu sene çok popüler. Bob saça hafif katlar verilerek kesilen Shaggy model saç modelini rahatça kullanabilirsiniz. İnce telli saçlarınız varsa mutlaka bu saç stilini denemelisiniz.

Pixie Saç Kesimi

Modern kadın saç kesimi modelleri listemizde pixie saç kesimi de var. Kadın saç modelleri kısa seçeneklerinden olan pixie saç kesimi doğal bir görünüm kazanmak isteyenler için en ideal seçeneklerden biri.

Küt Kesim Saç Modelleri

Bob saç kesiminden farklı olarak küt saç kesiminde saça herhangi bir hareket verilmez ve açı kazandırılmaz. 2021 yılı kadın saç trendleri arasında yer alan küt kesim saç modelleri hem spor hem de klasik giyimlere rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Katlı Saç Kesimi

Son yılların kadın saç modelleri arasında en trend olanlardan biri de katlı saç kesimi. Klasik bir model olarak gözükse de saçlı kat kesiminde profesyonel kuaförler çok hareketli ve dikkat çekici stiller yaratabiliyor. Orta uzunlukta kesilen katlı saç modelleri modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Undercut Saç Kesimi

Kadın saç trendleri arasındaki undercut saç kesimi için altların kısa, üstlerin ise uzun bırakıldığı bir model olduğunu söyleyebiliriz. Saçlarına hareket katmak isteyenler ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olanlar için undercut saç kesimi idealdir.

Kıvırcık Saç Kesimi

Doğal bukleler son yıllarda olduğu gibi bu sene de kadın saç trendleri arasında. Kadın uzun saç modelleri ve kadın saç modelleri kısa seçenekleriyle kullanılabilen kıvırcık kesimler, yuvarlak yüzlü kadınlara daha çok yakışıyor. Bukle belirginleştirici saç kremleri ile kullanılması gereken kıvırcık saçları kullanmak biraz zahmetli olabilir.

Fresh Cut Saç Kesimi

Doğal görünüm isteyenler için fresh cut saç kesimi de bir alternatif. Çok fazla belli olmayan katlarla kesilen bu modelde saçlar daha hareketlidir. Günlük yaşamda kolaylıkla kullanılırken dikkat çekmeyi sevenler için de önerilen bir modeldir.

Graduasyon Saç Kesimi

Kadın saç trendleri arasında hacimli ve dolgun görüntü isteyenler için graduasyon saç kesimi önerimizdir. Saçın arka bölümünde belirli bir açıyla yapılan bu kesim 2022 yılının da en popüler kadın saç modelleri arasında yer alacak.

Kâküllü Dalgalı Saç Kesimi

Sevimli ve zarif görünmek isteyenlerin tercihi bu sene de kaküllü saçlardan yana oluyor. Özellikle genç kızlara yakışan bu modeli kadınlar da sıkça tercih etmeye başladı. Siz de imajınızı farklı bir şekilde yenilemek isterseniz kaküllü dalgalı saç kesimini deneyebilirsiniz.

Asimetrik Saç Kesimi

Kadın saç trendleri arasında asimetrik kesimler de var. Özellikle dalgalı saçlara sahip olanlar asimetrik saç kesim modelleri ile saçlarını daha hacimli ve enerjik gösterebiliyorlar.

Doğru Kuaförle Mükemmel Saç Modelleri!

Kadın saç trendleri arasında en ilgi görenleri sıraladık. Siz de bu saç kesim modelleri arasından tercihinizi yaparak yeni bir imaja sahip olabilirsiniz. Ancak unutmayın, her saç modeli size yakışmayabilir. Yüz hatlarınıza, jest ve mimiklerinize, yaşınıza, mesleğinize, yaşam tarzınıza ve mesleğinize uygun saç modelini kuaförünüzle belirlemelisiniz.

Modern saç kesim trendleri ve kadın saç modelleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz W Hair Concept’e uğramayı ihmal etmeyin…

[widget-131]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53