W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Birbirinden Güzel Maşa Modelleri

Özel Günlerinize İddialı Saçlarla Hazırlanın!

Saçlarımızı şekillendirmek için bazı saç aletleri kullanırız. Bunların başında maşa gelmektedir. Maşa, saçlarda dalga ve bukle şekli oluşturmaya yarayan bir saç şekillendiricidir. Saç maşasını elinden düşürmeyenlerdenseniz size birbirinden güzel maşa modelleri göstereceğiz.

Siz de klasik saç modellerinden sıkıldıysanız canlı, doğal ve dikkat çekici maşalı saç modellerini deneyebilirsiniz. İşte farklı ve güzel saç maşası modellerinden bazıları sayfamızda…

Hacimli Maşalı Saç Modeli

Saçlarınız uzunsa sizin için en güzel maşa modelleri hacimli olanlardır. Maşanızı sık aralıklı bukleler oluşturmak için kullanın ve ardından saç spreyi ya da bukle belirginleştirici kremlerle daha dolgun gözükmesini sağlayın.

Zarif Dalgalı Maşa Saç Modeli

Maşalı saç modelleri arasında zarif, belli belirsiz dalgalar da var. Özel davetler, düğün ve nişan törenleri için bu saç modeli çok güzel bir tercih olacak, denemelisiniz.

Maşalı Gelin Saçı Modelleri

En güzel maşa modeli önerilerimiz gelinler için elbette. Açık ve toplu saçlar için maşa modelleri düğününüzde tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak. Yarı topuz maşalı saç modelleri, örgü ile tamamlanan maşalı saçlar, kusursuz görüntünüzü tamamlayacak.

Örgü Maşa Saç Modelleri

En güzel maşalı saç modelleri arasında örgü ile yapılanlar da var. Uzun saçlarda sırta uzanan şekilde, kısa saçlarda ise topuzla birlikte kullanılan maşa modelleri sayesinde özel günlerinizde beğenilen bir imaj yakalayabilirsiniz.

Kısa Saç Maşa Modelleri

Kısa saç maşa modelleri de en az uzun maşalı saç modelleri kadar ilgi görüyor. Saçlarınıza hareket katmak için maşa ile hafif dalgalar yapabilirsiniz.

Kalın Maşalı Saç Modelleri

Maşalı saç modelleri içerisinde kalın dalgalar çok tercih ediliyor. Maşa üreticileri tarafından farklı boyutlarda üretilen maşalardan kalın maşalar ile büyük dalgalar ve hacimli saçlar elde edilebiliyor.

Yoğun Maşalı Kısa Saç Modelleri

En güzel maşa modelleri listemizde sık dalgalı maşa modelleri de var. İnce saç tutamlarının maşa ile şekillendirilmesi ile elde edilen bu görüntü, yoğun dalgalar, kıvırcık saçlar demek.

Yarım Toplu Maşalı Saç Modelleri

Uzun maşalı saç modelleri arasında yer alan ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yarım toplu maşalı saç modelini evde rahatlıkla yapabilirsiniz. Maşayla saçlarınızın tamamını dalgalandırdıktan sonra yarısını tokayla toplayabilirsiniz. Böylece hem hacimli hem de havalı bir görüntü elde edersiniz.

Maşalı Dağınık Topuz

Maşa saç modelleri listemizde maşalı dağınık topuz da beğenilerinize hitap edebilir. Düğün, nişan ya da mezuniyet partileri için şık bir çözüm arıyorsanız maşalı dağınık topuz ideal olacaktır.

Maşalı Atkuyruğu Saç Modeli

Uzun maşalı saç modelleri arasındaki maşalı atkuyruğu da saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlayacak. İster günlük hayatınızda ister işe giderken isterseniz akşam arkadaşlarınızla çıkarken bu saç stilini deneyebilirsiniz.

Doğal Maşalı Saç Modelleriyle Güzelliğinizi Açığa Çıkarın

Maşalı saçlar hem doğal görünümleri hem de şık stilleriyle güzelliğinizin tamamlayıcısı olacaklar. Teknolojinin en güzel nimetlerinden olan saç maşaları ile artık dışarı çıkmak çok kolaylaştı. Uzun ya da kısa saçlarınız olsun, hiç fark etmez. Maşa kullanarak büyük bukleler ya da kısa kıvırcık saçlar yapabilir, dağınık topuzlar ya da örgü saçlar için maşalarınızdan yararlanabilirsiniz.

En güzel maşa modelleri ve saç tarzları önerilerimize sayfamızdan göz atarak dilediğiniz saç tasarımını deneyebilirsiniz. Kolay maşalı saç modelleri sayesinde artık siz de hayata hep hazırsınız… 

[widget-131]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53