W Hair Concept – Kadın & Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gelin Başı Modelleri ile Güzelliğinizi Ön Plana Çıkarın!

En Moda Gelin Başı Modelleri-Doğru Saç Modelini Nasıl Bulacaksınız?

Yüzlerce saç modeli var ve sizin için hangisinin en uygun olduğuna karar vermekte zorlanıyorsunuz, değil mi? Gelin saçınızın kusursuz görünmesi için bazı detaylar var. Gelin başı modellerinin, yüz hattınız, gelinliğiniz ve aksesuarlarınızla uyumlu olması gerekir. 

Sizin için hangi gelin başı modelinin daha uygun olduğuna karar verebileceğiniz listemize göz atmaya ne dersiniz? 

Yüz Şeklinize Göre Gelin Saçı Modelleri 

Günlük yaşamda bile karar vermekte zorlanan biriyseniz gelin başınızı belirleme konusunda strese girmeniz çok normal. En mutlu gününüzde, kusursuz bir görünüme sahip olmak için saç modelinizi belirlerken yüz şeklinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. 

YUVARLAK YÜZ

Yüz şekliniz, hem günlük saç modeli kullanımınızda hem de gelin saçı tercihinizde, dikkat etmeniz gereken ilk kriter. Yuvarlak ve dolgun yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzü daha küçük ve zarif gösterecek toplu gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı açık olarak kullanmanız, yüzünüzü olduğundan daha iri gösterebilir. Enseden topuz kullanarak yüzünüzü oval bir açıya dönüştürebilirsiniz. Topuzunuzu, şık ve sade gelin saç aksesuarlarıyla tamamlayarak güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Yuvarlak yüz yapısına sahipseniz size uygun en moda gelin başı modelleri:

 

KALP YÜZ 

Yüz şekliniz, saçlarınızda daha güzel bir görünüm yaratmanız için önemli bir faktör. Çenenize doğru daralan bir surat yapınız varsa yüzünüzü hareketlendirecek gelin başı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Dalgalı veya kırık fönlü olarak kullanabileceğiniz açık gelin saçı modellerini, ışıl ışıl gelin saç aksesuarlarıyla tamamlayarak fark yaratabilirsiniz. Saçlarınızı toplu olarak kullanmak istiyorsanız da yüzünüzün iki yanında bukleler salınan bir gelin başı modelini tercih edebilirsiniz. Kalp yüz yapısına sahipseniz size uygun en moda gelin başı modelleri:

KARE YÜZ 

Bu tarz bir yüz yapısına sahipseniz güçlü çene çizginizi ön plana çıkarabilir, cesur bir gelin saçı modeli tercih edebilirsiniz. Sizi daha iyi ifade edebilecek, yüzünüzün keskin yapısıyla uyumlu olan gösterişli bir gelin saçı modeli kullanabilirsiniz. Yüzünüze uzunluk eklemek için tercih edebileceğiniz tepe topuzu veya sık dalga, sizin için en ideal gelin başı modeli olabilir. Kare yüz yapısına sahipseniz size uygun en moda gelin başı modelleri:

OVAL YÜZ

Yüzünüzün uzunluğu, genişliğinden daha fazlaysa açık gelin başı modellerinden birini tercih etmeniz sizi daha soluk gösterebilir. Bunun yerine, sizi daha iyi tamamlayacak, yan topuz veya kıvrımlı gelin saçı modellerini tercih ederek yüzünüze hacim kazandırabilirsiniz. Ayrıca bu modellere uyumlu olarak tercih edebileceğiniz aksesuarlarla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Oval yüz yapısına sahipseniz size uygun en moda gelin başı modelleri:

Gelinlik Seçimine Göre Saç Modelleri

Hayatınızdaki en önemli günde gelinliğinizle saçınızın mükemmel bir uyum yakalamasını ister misiniz? Hemen, tepeden tırnağa eşsiz görünmenizi sağlayacak önerilerimize göz atın!

STRAPLEZ

Hemen hemen tüm gelin saç modelleriyle uyumlu olabilen, popüler ve kurtarıcı bir gelinlik tarzı. Tercihiniz straplez bir gelinlik giymek yönündeyse enseden dağınık topuz, kırık veya düz fön gibi gelin başı modellerini kullanabilir; romantik ve rahat bir görünüm sergileyebilirsiniz.

TEK OMUZ 

Radikal bir seçim yapıp tek omuzlu gelinlik modeli tercih ettiyseniz kullanacağınız saç modelinin, gelinliğin vurgusunu kapatmamasına dikkat edebilirsiniz. Gelinliğin şıklığını ön plana çıkaracak yan topuz veya enseden at kuyruğu gelin saçı modellerini tercih edebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

DERİN DEKOLTELİ 

Gelinliğiniz sırt, göğüs veya bacak dekolteliyse ve amacınız bu dekolteyi ortaya çıkarmaksa biraz daha doğal ve sade gelin başı modellerini tercih edebilirsiniz. Göğüs veya sırt dekoltesini kapatmayacak şekilde at kuyruğu, örgü veya sıkı topuz gibi gelin başı modellerini tercih edebilir, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Gelin saç aksesuarlarından seçeceğiniz doğal çiçekli bir taçla, gelinliğinizin zarafetini ön plana çıkarabilirsiniz. 

PRENSES

İddialı olmayı seven gelinlerin ortak tercihi genelde prenses model oluyor. Bu tarz bir gelinlik giymeyi seçtiyseniz tüm dikkatleri üzerinize çekecek gösterişli gelin saçı modellerinden birini deneyimleyebilirsiniz. Gelinliğinizi daha da güçlendirecek dalgalı bir topuz tercih edebilir ya da sık buklelerin iki omzunuzdan yana dökülmesine izin verebilirsiniz.

KAYIK YAKA

En sade konseptler arasında yer alan kayık yaka gelinlik modellerinden giymeye karar verdiyseniz iddialı bir saç modeliyle vurgunuzu yapabilirsiniz. Omuz dekoltenizi ön plana çıkaracak at kuyruğu, balıksırtı örgüsü veya yarı açık bir gelin saçı modelini tercih ederek romantik bir görünüm kazanabilirsiniz.

Tesettür Gelin Başı Modelleri 

Tesettürlü gelinlerin son dönemde en çok tercih ettiği tesettürlü gelin başı modeli, genelde hayal tülle yapılan tasarımlar oluyor. Abartıdan uzak bir gelinlik ve doğal bir makyajla kombinlediğinizde hayal tül, inanılmaz bir şıklık veriyor. Hayal tülünüze uygun olarak seçebileceğiniz gelin saçı aksesuarlarından biriyle şıklığınızı tamamlayabilir, güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca, duvağınızda dantel detayını kullanarak da estetik ve zarif bir duruş sergileyebilirsiniz. 

Düğününüzde Gözleri Kamaştırmaya Ne Dersiniz?

W Hair Consept, en moda gelin başı modellerini sizlerle buluşturuyor! Gelin saçı modelinize karar verirken trendleri mi takip ediyorsunuz yoksa yalnızca hayallerinizdeki gibi bir gelin mi olmak istiyorsunuz? 

W Hair Consept, profesyonel ekibiyle gelin saçından gelin makyajına kadar, sizin için önemli olan ne kadar detay varsa hepsiyle yakından ilgileniyor. Gelin saçı modelinizin size en yakışacak şekilde tasarlanması için W Hair Consept’i ziyaret edebilirsiniz.

[widget-145]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (536) 511 22 53